wmaraci reklam
lidertakipci

2nci El Laptop Para İadesi ve Değişim

3 Mesajlar 791 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sametfaki Sametfaki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 67 / 23
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar,

1.5 sene önce Sahibinden aracılığı ile elden Lenovo yoga pro 3 satın aldım. Kutusu garantisi herşeyi mevcut cihazın. 3 hafta önce arıza verdi ve servise gönderdim. Arıza giderildi, 1 hafta sonra yine aynı sorundan dolayı para iade ve değişim talebimizi ilettik. Değişim ve para iade raporu onaylandı. Fakat parayı faturadaki kişinin üzerine gönderebiliyorlarmış. Ozaman değişim yapılmasını talep ettik. Adamı tanımayız etmeyiz birde parayı almaklamı uğraşalım. Webdenal diye siteden alındığı için, ellerinde aynı bilgisayardan olmadığı için değişim yapmadılar. Neyse lenovo aracılığı ile distribütörün İndex Bilgisayar olduğunu öğrendim. Aradım para iadesi yapamayacaklarını ama değişim o bilgisayar ayarlarında bir bilgisayarla yapılabileceğini söylediler. 1 Haftadır sallıyorlar halen olumlu olumsuz gerı donus yapmadılar arasamda fayda etmiyor. Akıl verın daha once basına boyle olay geldımı. EN kötü bilgisayarı onarın gerı gonderın dıcem çıldırttılar.

wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
20 iş günü içerisinde verilen karardan sonra 30 gün içerisinde iade ve değişim taleplerinizi gidermek zorundalar. Para iadesi alamayacaksınız. Benzer ürün veya biraz daha üst sınıf bilgisayar alıp aradaki farkı ödeyebilirsiniz. Farklı markalar düşünüyorum derseniz de muhatabınız webdenal.com olduğu için para iadesi yerine (süresiz) hediye çeki talep edebilirsiniz. Verilen çeki ister siz kullanın, isterseniz de çevrenizde alışveriş yapacaklara kullandırıp nakit paraya çevirin.
Sametfaki

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

Sametfaki Sametfaki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 67 / 23
  • Ticaret 4, (%100)
@Okeskin gayet açık ve net bir cevap olmuş. Çok teşekkürler. Dediğiniz şekilde yol izleyeyim.
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al