siyahgiyen adlı üyeden alıntı

Benim mükemmel dememe ihtiyaç yok sanırım :)... Bir tavsiye istersen de madem istemişler vermedin. Alt tarafa küçük bir not düşebilirsin. Dizinin bölümleri sitemizde yayınlanmamaktadır , Fragman , tanıtım vs vs vs. diye devam eden. Hatta birde hiç üşenme eğer istenbuldaysan git sete mini bir röportaj seni ilk sıraya zıplatmaya yetecektir. Şahsen böyle birşey yaparsan ben bloglarımda ücretsiz reklamını yaparım. Çocuklar duymasının ünlü oyuncusunun .... Cocuklarduymasin.com ekibiyle röportajı diye

NOT: Çok dağınık bir yazı oldu :) sonunu getireni şimdiden teşekkür ediyorum

Teşekkür ediyorum vakit ayırıp yorum yazdığınız için . Yasal uyarı hakkında bir sayfa hazırlamıştım fakat biraz daha ciddi durması için düzenlemeye aldım şimdilik o kısım boş kalacak biraz , içerikler oturduktan sonra güzel bir yere monte ederiz :) Bölüm koymayı aslında fazla düşünmüyorum fakat içerik konusunda da bölüm koymadan biraz sıkıntı çekebiliriz . İstanbul'da ikamet etmiyorum ara sıra gidiyorum fakat röportaj vs çok yorucu iş olur bizim o kadar vaktimiz olmuyor . Okul & hobi olarak bu işler & sosyal hayatım & aileme ayırdığım vakit derken tabi ki :) İlk sıraya zıplamanın zor olduğunu düşünmüyorum , siteye biraz daha içerik girdikten sonra ilk sırayı garantilerim sanırım büyük ihtimal :) Desteğiniz ve önerileriniz için tekrar teşekkür ederim.

Asklepion adlı üyeden alıntı

Domain ismi çok güzelmiş başarılar dilerim:)

Teşekkür ederim