wmaraci reklam
lidertakipci

Acemi biri olarak Yorumlarınızı bekliyorum

18 Mesajlar 1.786 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emraacr Emraacr Emre Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Arkadaşlar ,
Başlıkta da belirttiğim gibi Kendi çapımda bir site açtım ve 18 kadar yazı yazdım. Makalelerin çoğu bana ait kendim yazılar yazdım ve Acaba Diğer insanlar nasıl yazıyor diye merak ederek 3 adet makale de satın aldım. Ben daha iyiymişim :)
Sitemde yazılarımı kendi yaşantımdan yazıyorum. Çünkü; Çok esnek ve değişken bir karaktere sahibim. Bir gün Teknoloji ilgimi çekerken Ertesi sabaha uyandığımda Edebiyatçı oluveririm :D, Bu yüzden kategoriler oluşturuyorum sürekli. Bu kötü sanırım.

Bilgeli: olmamın sebebi de insanlara Birşeyler katabilmek. Bilgi Okyanusundaki Bir Küçük Bilgi Damlası olabilmek

Sizden Ricam, Site hakkında fikirlerinizi, önerilerinizi, eleştirilerinizi, eksiklerimi Uygun bir üslup ile hevesimi kırmadan belirtirseniz çok sevinirim.
Şuan Rüzgarın Sürüklediği bir gemi gibiyim, Hangi rüzgar eserse o yöne gidiyorum. Lütfen bana bir rüzgar olun ve o yönde Rotamı çizeyim :)

Bilgeli.com

wmaraci
reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Mobil tasarım göz yorucu fakat içerikler çok güzel. (Knight Online olunca bir ayrı güzel :) )
MuratTabu Emraacr

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

TeKKeN TeKKeN Filmimizle.Com Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Night Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 18 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Daha Belirgin açık renkli bir tema kullanmanı öneririm
Emraacr

kişi bu mesajı beğendi.

Adsense Onay Merkezi

useranonimm useranonimm Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Editör
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 386
  • Beğeniler 276 / 118
  • Ticaret 47, (%100)
Valla yazma işinde iyisin tebrik ederim. Cümleleri rahat okuma açısından daha kısa tutmalısın. O şekilde daha akıcı yazılar ortaya çıkar.
Emraacr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Mobil tasarım göz yorucu fakat içerikler çok güzel. (Knight Online olunca bir ayrı güzel :) )

Hocam Sitenin Finansmanını Knight sağlıyor o yüzden Bende yediğim kabı baş tacı yapıyorum :)

TeKKeN adlı üyeden alıntı

Daha Belirgin açık renkli bir tema kullanmanı öneririm

Bu konudan bende Rahatsızım fakat Yazıları ana sayfada yanyana küçülterek yazan bir tema bulamadım malesef :/

useranonimm adlı üyeden alıntı

Valla yazma işinde iyisin tebrik ederim. Cümleleri rahat okuma açısından daha kısa tutmalısın. O şekilde daha akıcı yazılar ortaya çıkar.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben bir yazı okurken kısa ve çok cümle kurmanın ana temayı Zor ifade ettiğini düşünüyorum ama önerinizi değerlendireceğim :)

zyx zyx bn Msa gbi drenrkn Ra’lra Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** B**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 137 / 133
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba, aradığınız tema /MagXP olabilir. İncelemenizde fayda var.
Emraacr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Önerdiğiniz Tema gerçekten Güzel bir tema Teşekkür ederim :)

ercangulcay ercangulcay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sistem Analisti
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 7, (%100)
Siyah tema ile ziyaretçilere içerik sunmak benimde pek hoşuma gitmiyor. Açık renkli ücretsiz magazin temalarına da göz atabilirsin. İçerikler gayet başarılı ama kategorilerin fazla olması bazen avantaj olabilirken bazen de dezavantaj olabiliyor.

Avantajı konu çeşidi fazla olduğu için ziyaretçi sayısıda fazla olur. Dezavantajı bu kadar fazla konuya ne kadar sıklıkla içerik gireceksin ? Her kategoriye günlük yada haftalık içerik girebilirmisin ? Google güncel ve sık içerik giren siteleri sever. Bir kategori altına 2-3 yazı girip aylarca dönüp bakılmazsa site geriye düşer.

Aynı kategoride güncel yazılar girilirse devamlı okuyucu kazanılabilir. Tavsiyem hepsini bir site altına toplamaktansa bunu birkaç siteye bölmek daha verimli olabilir.
Emraacr

kişi bu mesajı beğendi.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Hangi hostu kulanıyorsun bilmiyorum ama varsa https yaptır linklerini ve sonra görsellik olarak bir adet favicon oluşturmalısın. Birde siyah neden siyah ? :D
Emraacr

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

ercangulcay adlı üyeden alıntı

Siyah tema ile ziyaretçilere içerik sunmak benimde pek hoşuma gitmiyor. Açık renkli ücretsiz magazin temalarına da göz atabilirsin. İçerikler gayet başarılı ama kategorilerin fazla olması bazen avantaj olabilirken bazen de dezavantaj olabiliyor.

Avantajı konu çeşidi fazla olduğu için ziyaretçi sayısıda fazla olur. Dezavantajı bu kadar fazla konuya ne kadar sıklıkla içerik gireceksin ? Her kategoriye günlük yada haftalık içerik girebilirmisin ? Google güncel ve sık içerik giren siteleri sever. Bir kategori altına 2-3 yazı girip aylarca dönüp bakılmazsa site geriye düşer.

Aynı kategoride güncel yazılar girilirse devamlı okuyucu kazanılabilir. Tavsiyem hepsini bir site altına toplamaktansa bunu birkaç siteye bölmek daha verimli olabilir.

Bu güncellik konusunda bir bilgim yoktu bu konuyu Açtığınız için teşekkür ederim. Şuan sitede sadece yazı yazmaya özen gösteriyorum. İçerikleri sık girmiyorum şuan çünkü İnanıyorum ki yazı yazmak için yazmak Hem beni sıkar hem de okuyucuyu, Bu ruh halini yazıma yansıtabilirim. Düşünceleriniz benim için gerçekten iyi oldu , Bu acemilik eserimdi, İnşaallah ileride o projeleri de gerçekleştireceğim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al