Berkant KONAC adlı üyeden alıntı

Domain mükkemmel, tema çok iyi hayırlı olsun.

Görüşünüz için teşekkür ederim.

Atakan adlı üyeden alıntı

Domainin çok iyi olduğunu söylememe gerek yok :) Hayırlı olsun. Tamamiyle legal bir içerik oluşturmanızı öneririm. Full izlemeye falan bulaşmayın bence :) Güzel bir tanıtım sitesi olabilir, tabi size bağlı. MinT nasıl kaçırmış bu domaini ya :D

Dizi ile ilgili yorum yapmak isterim;

Şu zamanda içerisinde tecavüz, kötü-hoş olmayan olayların bulunmadığı ve her hafta izleyicilerine bir öğüt / tavsiye veren tek Türk dizisi Çocuklar Duymasın.

Başarılar dilerim.

Teşekkür ederim , evet bir çok diziden daha düzgün olduğu gerçeği ortada . Fakat bir kesime göre de gereksiz . O kesimde zaten Polatlar Mematiler ile kendini bulduğu için.. :)

myenes adlı üyeden alıntı

Dizi reytinglerine göre hatta dizinin yayınlanmasına göre senin de hitini etkileyecektir. Bu hep böyle olmuştur dizi fan sayfalarında :) domaini diziden başka bir alanda kullanılabilir çocuk eğitimi sağlığı vb.

Bu dizi ölmez hocam :) Özellikle bu çağda öleceğini sanmıyorum bitse bile kanaldan kanala tekrar oynatırlar :)

Gallo adlı üyeden alıntı

Alan adı süper, konuşmaya bile gerek duymuyorum.
Serenity çok güzel bir temadır. Sizde çok güzel eksiltmeler ile sade bir kıvama getirip bence daha da güzel bir hal vermişsiniz.

Teşekkür ederim yorumunuz , görüşünüz için.