wmaraci reklam
lidertakipci

Proje Hakkındaki Görüşleriniz - Başka Neler Katabilirim?

15 Mesajlar 1.571 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Türkiye'de benim bildiğim kadarıyla bu alanda bir kaç girişim olmuş fakat artık ortada yoklar, bende bu açığı fırsat bilerek Stok fotoğraf/görsel alanında Türkiye'nin sitesi olmaya hedefliyorum. Sizlerinde görüşlerini merak ediyorum site nasıl olmuş, sitedeki eksiklikler, sitenin geliştirilmesi gereken yönleri veya başka görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Bu arada siteye uzun zamandır içerik girmiyorum bir kaç güne girmeye başlayacağım inşallah, bu noktayı göz ardı etmemeniz dileğiyle.

technovenue.com
wmaraci
reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Çok iyi olmuş resmen prof gozüküyor.. ama adsense gelir olayını nasıl yapıcaksın ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Nova Nova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker, Dış Ticaret Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Site gayet güzel olmuş hocam. İnşallah tutar. Profesyonel fotoğrafçıların takıldığı yerlere reklam vs verip iş ortaklığı kurabilirsin. Ancak ben logonuzu beğenmedim. Genel olarak watermark eklendiği için shutterstock'un logosu gibi daha minimalistic bir logo lazım size. Ayrıca şuanda free dağıtım yapıyorsunuz ancak watermark özelliği de eklemelisiniz. İleride hosting masrafları reklam gelirini karşılamayabilir. Türkiye'de tutmama sebebi de bu olabilir. Fotoğraflar evrensel olduğu için bunun ülkesi yok ne yazık ki. Ancak türk fotoğrafçılara bir iş alanı oluşturup iş yapabilirsiniz.

Bulutekno Bulutekno Free Free Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek FreeHuman
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 103 / 141
  • Ticaret 3, (%100)
Sadece Türkiye olarak bakmayın. Dünya çapında düşünün. Ya da en azından siteye İngilizce içerik ekleyerek iş yapmanı öneririm. İçerik çevirmede sıkıntı yaşamazsın.

HTML-CSS ve BOOTSTRAP-JQUERY,
PSD döküm,
Tema editleme.
Temayı responsive hale getirme.
wmaraci
wmaraci

otuzgun otuzgun Otuzgun Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 199 / 121
  • Ticaret 10, (%100)
Bu iş sadece Türkiye ölçeğinde tutmaz. Oraya fotoğraf yükleyecek fotoğrafçı bulmak da mesele. Sanırım şu anki fotoğrafları internetten buldunuz, eser sahiplerinin fotoğrafta adının belli olması gerekir. Telif hakkı konusu da baş ağırtır.

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Site hoşuma gitti. Pixabay havası var. Logo bence de daha iyi olabilir. Türkçe olması bir avantaj olarak kullanılmalı.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Çok iyi olmuş resmen prof gozüküyor.. ama adsense gelir olayını nasıl yapıcaksın ?

Teşekkürler. Adsense gelir olayını belki blog tarzı içerik girerek halledebilirim, olmazsa başka yöntemlerle kazanmaya çalışacağım. İlk aylar bir beklentim yok hit gelsin yeter.

technovenue.com

zekican09 zekican09 Gelirli Siteler Alınır PM Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 4 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
siyah yıldırım görseli yerine daha güzel bir görsel seçmelisin, genel olarak site güzel begendim

PC: Sony Vaio
Konsol: Playstation 4 Pro
Telefon: Samsung J7 Prime
Blog: ...

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)

Nova adlı üyeden alıntı

Site gayet güzel olmuş hocam. İnşallah tutar. Profesyonel fotoğrafçıların takıldığı yerlere reklam vs verip iş ortaklığı kurabilirsin. Ancak ben logonuzu beğenmedim. Genel olarak watermark eklendiği için shutterstock'un logosu gibi daha minimalistic bir logo lazım size. Ayrıca şuanda free dağıtım yapıyorsunuz ancak watermark özelliği de eklemelisiniz. İleride hosting masrafları reklam gelirini karşılamayabilir. Türkiye'de tutmama sebebi de bu olabilir. Fotoğraflar evrensel olduğu için bunun ülkesi yok ne yazık ki. Ancak türk fotoğrafçılara bir iş alanı oluşturup iş yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim öncelikle, logo konusuna pek özenmediğim doğru tekrar bi elden geçireyim. Fotoğrafları tamamen ücretsiz ve telifsiz olarak dağıtmayı planlıyorum o yüzden watermark gereksiz olur. Hosting olayı olmadığı için bir problem yaşamıyorum şimdilik, blogger alt yapısı olduğu için. Belki google fazla görsel eklediğim için depoyu arttırmamı isteyebilir, o da çok para etmiyor yani o açıdan pek sorun gözükmüyor. Fotoğraflara ingilizce açıklama da girdim başka ülkelerden hit almak için, şimdilik hedefi küçük tuttum site biraz oturduktan sonra açılmayı planlıyorum, önerileriniz için tekrar teşekkürler.

technovenue.com

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)

Bulutekno adlı üyeden alıntı

Sadece Türkiye olarak bakmayın. Dünya çapında düşünün. Ya da en azından siteye İngilizce içerik ekleyerek iş yapmanı öneririm. İçerik çevirmede sıkıntı yaşamazsın.

İçeriklerin açıklama kısmında kelimeleri İngilizce olarak da çevirdim, faydası olur mu bilmem.

technovenue.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al