freelance iş ilanları

Yerel haber sitem için sponsor arıyorum uzun vadede kazanç.

5 Mesajlar 729 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
Merhabalar sitem Var sizden hosting vs istemiyorum onlar kolay haber sitem şanlıurfa ili içindir henüz yenidir ancak kelimesinden seo paketleri aldım yükseliyor ayrıca 1 yıllık günlük 5 adet güncel haber giriliyor anlaşma yapılmıştır.

Tek eksiğim var Bir haber ajansı aboneliği yapmam gerek bunun için sponsor arıyorum suan sitemde adsense reklamları var kazanç yok denecek kadar az çünkü site yeni ancak ilerde çok iyi yerlere gelip yerel reklamlar ile çok iyi bir yere gelebilir.

Sizden istediğim 1 yıllık haber ajansı aboneliği için ücret gerekirse anlaşma yaparız. Sitenin 1 yıllık gelirini bölüşürüz yada size istediğiniz reklam alanı verilir bir analdim sağlanır her türlü bu konuda ciddi sponsor olacak arkadaş yatırım yapacak arkada pm atsın kendisine site ismi vs bilgileri veririm.

Yerel ili özel 1 yıllık haber ajansı üyeliği ilkha 1350 tl galiba alınabilir.

wmaraci
reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam İlkha peşin ödeme yaparsanız daha ucuza yaparsanız ikinci konu ise siteniz galiba imzanızdaki site haberleri biraz inceledim ajanslara abone değilseniz kısa süre içerisinde sizle uğraşmaya başlayacaklar yaşadığım deneyimle bunu size rahatlıkla söyleyebilirim umarım bir sponsor bulursunuz.
beyuzman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
Teşekür ederim bende bundan dolayı acil sponsor arıyorum haber ajansı üyeliği için

umutacar umutacar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 55 / 55
  • Ticaret 9, (%100)
Haber ajans haberlerini eklemeyin sitenize. haber7 star aksam vs buyuk sitelerde kendi ozel haberleri oluyor onları ekleyebilrsiniz o siteler ugrasmıyorlar. o sitelerde haberlerde hangi ajanstan aldıkları yazıyorsa onlar ajans ahberidir. kendi haberlerinden ajans adlarını yazmazlar.

Hevesinizi kırmak icin değil bir tavsiye olarak dusunun Kimse yeni kurulan haber sitesine paralı sponsor olmaz. Özellikle de ajans uyeliği icin. Yerelden reklam bulabilirseniz o reklam ucreti ile alabilirsiniz ancak. Oda ikili ilişkilere bakar oralarda.

Mesela Firma rehberi kısmı acın sitenize. Yerelde firmalaraı dolaşın yıllık 20 liraya yayınlıyorum deyin birde sizin reklam haberinizi de yapalım toplam 50 liraya internette tanıtımınızı yapayım deyin. 20 müşteri bulsanız ajans paranız cıkar. Ama ilk sene ajans haberi de kullanmayın ajansa da uye olmayın.

Belediyeler ve sivil toplum kurulusları ile gorusun onlara haber maili verin onlar guunde bir kac tane haber gönderir size onları bile yayınlasanız size yeterli olur.
Acizane tecrube ile sabit fikirlerimi soyledim. Hayırlı calısmalar dilerim.
serhanyaprak beyuzman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
Çok teşekkür ederim yazdığınız herseyi değerlendireceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al