wmaraci reklam

Adsense Hesap Oluşturma Sorunsalı

4 Mesajlar 943 Okunma
wmaraci reklam

CemAVCI CemAVCI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

Bundan aylar önce adsense hesabım kapatıldı. Bende yeniden hesap oluşturmak istedim ve işleyiş değişmiş gördüğüm kadarıyla... Son 1-2 aydır hiç bir şekilde hesap oluşturamıyorum, hesabı adsense.google.com üzerinden kayıt oluşturuyorum. Ancak sonrasında hesaba giriş sağlayamıyorum, farklı bilgilerle denedim. Sanal sunucular üzerinden kayıt olmayı denedim, yok başaramadım.

Bir yerde hata mı yapıyorum, adamlara inceleyebilmesi için daha site adresini girebileceğim adıma dahi gelemedim :o

Oluşturduğum hesap ile giriş yaptığımda beni ilk adsense.google.com sayfasına geri atıyor ve aşağıdaki yazılar ile karşılaşıyorum.
Looks like this Google account isn't associated with an AdSense account. That's okay. You can either sign in with the Google account associated with AdSense, or sign up for an AdSense account today.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

TeKKeN TeKKeN Filmimizle.Com Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Night Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 18 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Bu Google hesabı bir AdSense hesabı ile ilişkili değil gibi görünüyor. Sorun yok. AdSense ile ilişkili Google hesabıyla oturum açabilir veya bugün bir AdSense hesabı için kaydolabilirsiniz. Türkçesi Bu bidaha güzelce bak kardeşim sorun yok gibi gözüküyor Açıklamada

Adsense Onay Merkezi

CemAVCI CemAVCI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

TeKKeN adlı üyeden alıntı

Bu Google hesabı bir AdSense hesabı ile ilişkili değil gibi görünüyor. Sorun yok. AdSense ile ilişkili Google hesabıyla oturum açabilir veya bugün bir AdSense hesabı için kaydolabilirsiniz. Türkçesi Bu bidaha güzelce bak kardeşim sorun yok gibi gözüküyor Açıklamada

Bu kategoride bulunan bir kaç başlıktaki mesajınıza daha denk geldim, mesajınız için teşekkür ederim. Ama bilmediğim ya da bulamayacağım bir şey söylememişsiniz :o
TeKKeN

kişi bu mesajı beğendi.

HasanMrx HasanMrx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim ben daha önce 4 kişiye daha açtım özele gelirsen bi konuşalım

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al