tayfun29 adlı üyeden alıntı

zenko56

Hilmi Ziya Ülken ölmüş yerine sen gelmişsin.
Batı tek uygarlıktır,Batı şöyledir,Batı en üstün uygarlıktır vs. vs. vs.
İşte siz bu yüzden yanlışsınız.
Sigaranın üstünde neden resim ya da ölümle ilgili yazılar var biliyor musun ? Sigara fabrikaları insanlar artık fazla içmesin biz yeteri kadar para kazandık bıraktıralım artık diyor.
Buna inandın mı ? Normal zeka düzeyinde bir insan buna inanır mı inanmaz.
Yazıların yazılması hukuksal açıdan ölüm vb. durumlarda sorumluluğu üstlenmemek içindir.
Almanya tazminat veriyor da bunu Yahudileri çok sevdiği için mi yapıyor ? Gerçekten öyle birşeye inanabiliyor musun ?
Acaba ülke ilişkileri,ticareti vs. vs. geliştirmek için olduğu hiç aklının ucundan geçti mi ?
Irkçılık yapmam zaten sevmemde.Ancak Avrupadan hiçbir ülkeyede güvenmem.

Yahudileri çok sevdigi için tazminat vermiyor cahil. bm nin 21345 numaralı yasa tasarısında aldıgı karar neticesinde o parayı veriyor..İsrail ve almanya nın dış ticaret dengesini karşılaştır önce, sonra kalk bana ticari gerekçeler yüzünden o parayı ödüyor diyerek cahil cahil konuş. Sen alman ya nın gücünün farkında degilsin sanırım. Dunya uzerinde kı tek gizliğ ekonomik güçtür bunu unutma..Ben adama 25 mılyon tazminattan bahsediyorum, akabınde sadece halk ıstedı diye bu para 35 mılyona çıktı dıyorum, bana verdigi cahil ce açıklamaya bak..az egit kendını be güzel kardeşim. Git paranı cebine koy kal avrupa da 1 yıl kendine gel..21 yaşında ki adam kalkmış bana hayat dersi veriyor burda..yaşadıgım gördügüm hayat tecrubelerime mi inanayım yoksa senın 21 yasında beynının içinde görmeden ve tecrube etmeden kurdugun düşlere mi. hadi uzatma fazla chat sayfası gibi yaptın burayı..az egit kendini