wmaraci reklam
lidertakipci

Çocuğunuz Farklı Dinden Biri ile Evlense Tepkiniz Ne Oldurdu?

29 Mesajlar 3.392 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 11.04.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Üniversite Öğrencisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad T** T**
    • Mesajlar 1197
    • Beğeniler 66 / 300
    • Ticaret 66, (%100)
    Öncelikle şöyle söyleyeyim o kadar egoist bir tavır benimsemişsin ki birşey bildiğini zannederken Platonu geçmiş,Aristoya ders vermiş gibisin.
    Ben şu din veya bu din olmalı demedim birkere bunu anlamaya çalış.
    21.yüzyıldayız basının saklayabileceği birşey yok.Marks'ın sözlerini duymuşsun biryerlerden evet ancak internet denen bu ortamda basın filtrelense dahi engellenemez.O kadar Batılı yanlı bir görüş içerisindesin ki "o ülkede yaşayan insanlar kalkıpta senin gibi kin kusarak düşmanca tavırlar sergiliyor mu" diyorsun ?
    Biraz çalıştır o beynini ve haberlere bak gerek Türkiye gerek dünya haberlerine havaalanlarına TÜRK ler giremez diye tabelalarda yayınladıklarını görmedik mi ?
    Suriyede,Afrikada ve birçok ülkede binlerce çocuk açlıktan ölürken kaçı yardım etti ?
    Sen Antalyada çalışıp turistlerle konuşunca kendinin filozof olduğunu sanmışsın.
    Avrupada neo-liberal düşünceler oluştuğunda ben devlete eğitim vergisi vermem-ben devlete sağlık vergiside vermem neden kimin çocuğu devletin hastanesine gidiyorsa onlar para versin ben devlet hastanesine gitmiyorum diyerek karşı çıkanlar,kadınlara TÜRKİYE'den 40 yıl sonra oy hakkı verenler,
    sahil kıyılarına vuran balıklar gibi küçücük çocukların bedenlerini Antalya'dan toplarken hiç mi görmedin ?

wmaraci
    reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
    • Üyelik 03.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek İçerik Editörü
    • Konum Yozgat
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 2319
    • Beğeniler 384 / 1212
    • Ticaret 17, (%100)
    sokakroportajlari Hocam milleti birbirine düşürdünüz, açmayın şöyle başlıklar :D

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
    • Üyelik 04.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad İ** E**
    • Mesajlar 285
    • Beğeniler 65 / 97
    • Ticaret 15, (%87)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Öncelikle şöyle söyleyeyim o kadar egoist bir tavır benimsemişsin ki birşey bildiğini zannederken Platonu geçmiş,Aristoya ders vermiş gibisin.
    Ben şu din veya bu din olmalı demedim birkere bunu anlamaya çalış.
    21.yüzyıldayız basının saklayabileceği birşey yok.Marks'ın sözlerini duymuşsun biryerlerden evet ancak internet denen bu ortamda basın filtrelense dahi engellenemez.O kadar Batılı yanlı bir görüş içerisindesin ki "o ülkede yaşayan insanlar kalkıpta senin gibi kin kusarak düşmanca tavırlar sergiliyor mu" diyorsun ?
    Biraz çalıştır o beynini ve haberlere bak gerek Türkiye gerek dünya haberlerine havaalanlarına TÜRK ler giremez diye tabelalarda yayınladıklarını görmedik mi ?
    Suriyede,Afrikada ve birçok ülkede binlerce çocuk açlıktan ölürken kaçı yardım etti ?
    Sen Antalyada çalışıp turistlerle konuşunca kendinin filozof olduğunu sanmışsın.
    Avrupada neo-liberal düşünceler oluştuğunda ben devlete eğitim vergisi vermem-ben devlete sağlık vergiside vermem neden kimin çocuğu devletin hastanesine gidiyorsa onlar para versin ben devlet hastanesine gitmiyorum diyerek karşı çıkanlar,kadınlara TÜRKİYE'den 40 yıl sonra oy hakkı verenler,
    sahil kıyılarına vuran balıklar gibi küçücük çocukların bedenlerini Antalya'dan toplarken hiç mi görmedin ?

Sen sadece facebook ta UNİCEF ecnebi sayfalarını takıp et sana o bile yeter..Öyle fazla feslese yapıp sulandıramaya gerek yok..Önce gidicen, gezicen, insan tanıyacaksın..

Neymiş avrupa da kımse uzulup aglamıyormuş :) hayat karar ve eylemdir arkadasım unutma. Kaldır kafanı o izledigin ekranlardan dunya ya dön. Koyacaksın cebine paranı , kalıcaksın 1 yıl avrupa da, ögreneceksin şu yanlış konuştugun saçmalıkların iç yüzünü..Öyle asma ile, kesme ile yada abd nın ırak,ı işgali ile bagdaştırıp kötüleyemezsin sen avrupa da yasayan insanları...

sen abd de , ortadogu da ki ölümler ve dış politikaları sebebi ile orlando da gunlerce eylem yapan insanları bilirmisin ? yada almanya da, yahudi soy kırımı yüzünden, o ınsanların hala yas tuttuklarını bilirmisin ? her yıl 25 mılyon euro yahudi soy kırımı için almanya nın israile ödedigi paranın, yanlızca alman vatandaşlarının az bulması sonucu, o paranın 35 mılyon euro ya çıkarıldıgını bılırmısın..bilmezsin, gelir burda ırkçılık yaparsın işte..

ha bu arada , avrupa sevdalısı degil, insanlık onuru ve düşüncesinden yanayımdır. yanlızca olayı saptırıp baska yerlere çekmek isteyen cahiller benı o sekılde suçlar..nerde bu tür saçma sapan, insanı ırk ve din uzerinden karalayan paylaşımlar yada konuşmalar görsem reel olsun yada sanal olsun tutamam kendımı mudahale ederim..ruhum böyle ne yapayım, hayat ta herkes eşittir. vicdanı olan her canlının yaşamaya hakkı var ise bu saçma konuşmalarınında dunya uzerinde savunulabılırlıgı yoktur..az egitim arkadasım

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 11.04.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Üniversite Öğrencisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad T** T**
    • Mesajlar 1197
    • Beğeniler 66 / 300
    • Ticaret 66, (%100)
    zenko56

Hilmi Ziya Ülken ölmüş yerine sen gelmişsin.
    Batı tek uygarlıktır,Batı şöyledir,Batı en üstün uygarlıktır vs. vs. vs.
    İşte siz bu yüzden yanlışsınız.
    Sigaranın üstünde neden resim ya da ölümle ilgili yazılar var biliyor musun ? Sigara fabrikaları insanlar artık fazla içmesin biz yeteri kadar para kazandık bıraktıralım artık diyor.
    Buna inandın mı ? Normal zeka düzeyinde bir insan buna inanır mı inanmaz.
    Yazıların yazılması hukuksal açıdan ölüm vb. durumlarda sorumluluğu üstlenmemek içindir.
    Almanya tazminat veriyor da bunu Yahudileri çok sevdiği için mi yapıyor ? Gerçekten öyle birşeye inanabiliyor musun ?
    Acaba ülke ilişkileri,ticareti vs. vs. geliştirmek için olduğu hiç aklının ucundan geçti mi ?
    Irkçılık yapmam zaten sevmemde.Ancak Avrupadan hiçbir ülkeyede güvenmem.
    AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 04.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad İ** E**
    • Mesajlar 285
    • Beğeniler 65 / 97
    • Ticaret 15, (%87)
    Yahudileri çok sevdigi için tazminat vermiyor cahil. bm nin 21345 numaralı yasa tasarısında aldıgı karar neticesinde o parayı veriyor..İsrail ve almanya nın dış ticaret dengesini karşılaştır önce, sonra kalk bana ticari gerekçeler yüzünden o parayı ödüyor diyerek cahil cahil konuş. Sen alman ya nın gücünün farkında degilsin sanırım. Dunya uzerinde kı tek gizliğ ekonomik güçtür bunu unutma..Ben adama 25 mılyon tazminattan bahsediyorum, akabınde sadece halk ıstedı diye bu para 35 mılyona çıktı dıyorum, bana verdigi cahil ce açıklamaya bak..az egit kendını be güzel kardeşim. Git paranı cebine koy kal avrupa da 1 yıl kendine gel..21 yaşında ki adam kalkmış bana hayat dersi veriyor burda..yaşadıgım gördügüm hayat tecrubelerime mi inanayım yoksa senın 21 yasında beynının içinde görmeden ve tecrube etmeden kurdugun düşlere mi. hadi uzatma fazla chat sayfası gibi yaptın burayı..az egit kendini

• Üyelik 04.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad İ** E**
    • Mesajlar 285
    • Beğeniler 65 / 97
    • Ticaret 15, (%87)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

zenko56

Hilmi Ziya Ülken ölmüş yerine sen gelmişsin.
    Batı tek uygarlıktır,Batı şöyledir,Batı en üstün uygarlıktır vs. vs. vs.
    İşte siz bu yüzden yanlışsınız.
    Sigaranın üstünde neden resim ya da ölümle ilgili yazılar var biliyor musun ? Sigara fabrikaları insanlar artık fazla içmesin biz yeteri kadar para kazandık bıraktıralım artık diyor.
    Buna inandın mı ? Normal zeka düzeyinde bir insan buna inanır mı inanmaz.
    Yazıların yazılması hukuksal açıdan ölüm vb. durumlarda sorumluluğu üstlenmemek içindir.
    Almanya tazminat veriyor da bunu Yahudileri çok sevdiği için mi yapıyor ? Gerçekten öyle birşeye inanabiliyor musun ?
    Acaba ülke ilişkileri,ticareti vs. vs. geliştirmek için olduğu hiç aklının ucundan geçti mi ?
    Irkçılık yapmam zaten sevmemde.Ancak Avrupadan hiçbir ülkeyede güvenmem.

Yahudileri çok sevdigi için tazminat vermiyor cahil. bm nin 21345 numaralı yasa tasarısında aldıgı karar neticesinde o parayı veriyor..İsrail ve almanya nın dış ticaret dengesini karşılaştır önce, sonra kalk bana ticari gerekçeler yüzünden o parayı ödüyor diyerek cahil cahil konuş. Sen alman ya nın gücünün farkında degilsin sanırım. Dunya uzerinde kı tek gizliğ ekonomik güçtür bunu unutma..Ben adama 25 mılyon tazminattan bahsediyorum, akabınde sadece halk ıstedı diye bu para 35 mılyona çıktı dıyorum, bana verdigi cahil ce açıklamaya bak..az egit kendını be güzel kardeşim. Git paranı cebine koy kal avrupa da 1 yıl kendine gel..21 yaşında ki adam kalkmış bana hayat dersi veriyor burda..yaşadıgım gördügüm hayat tecrubelerime mi inanayım yoksa senın 21 yasında beynının içinde görmeden ve tecrube etmeden kurdugun düşlere mi. hadi uzatma fazla chat sayfası gibi yaptın burayı..az egit kendini

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Altın Üye
    • Üyelik 29.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad Ö** I**
    • Mesajlar 1383
    • Beğeniler 703 / 702
    • Ticaret 21, (%100)
    Çok çok birini daha müslüman yapardık fena olmazdı

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
    • Konum Afyon
    • Ad Soyad I** Ç**
    • Mesajlar 2633
    • Beğeniler 344 / 487
    • Ticaret 12, (%100)
    Din ve dil sorun değil.Din Allahla kul arasında bir olay ben niye karışayım?

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
    • Üyelik 22.10.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Kendi halimdeyim
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad İ** Y**
    • Mesajlar 4130
    • Beğeniler 1136 / 1842
    • Ticaret 21, (%100)
    Evleneceğim kişinin müslüman olmamasına özellikle dikkat edeceğim, çocuklarım ise kararı kendileri verir.

wmaraci
    Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al