oBen arkadaşın dediği gibi hükümet yetkililerimiz her zaman buyrun arşivleri açalım diyorlar, ancak ermenistan hiçbir zaman buna yanaşmayarak, Soykırım yapıldığını söyleyerek lobisini çalıştırarak Türkiye üzerinden bir kazanım sağlamaya çalışıyor. Soykırım kabul edildikten sonra yapılacak ilk iş Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde türkiye aleyhine dava açarak, belki milyonlarca doları ermenistan ekonomisine kazandırmak olacaktır. Savaş sırasında öldürülen, savaşan bir toplumla çarpışarak ölen insanlar öldüğünde bu nasıl bir soykırım olur ? Bu bir savaştır, her iki taraftan da ölenler vardır. Ermeni çetelerinin doğuda, karadenizde yaptığını kabul etmeyip, Türkler soykırım yaptı diyenlere karşı gerçekten kin ve nefret ile doluyum. Yani bir kaşık suda boğabilirim onları bu kadar net konuşuyorum. Türk olupta Irkına bu kadar düşman insanları ben görmedim. Sen Türk'sün kardeşim ! Senin Irkın hiçbir zaman Soykırım yapmamıştır, Çok Kez elinde fırsat vardı, istese yapardı ve o zaman da kimseye hesap vermezdi. Şimdi gelmişsin benim Irkım soykırım yaptı diyorsun, O zaman Sen Türk Değilsin Kardeşim. Git kendine yeni bir ırk bul, onun soykırım yaptığını kabul ederek yaşa !