dokuzharf adlı üyeden alıntı

O 200-400 arası hiti yükseltme çalışmalarına girersiniz.
Seo işiyle uğraşan kişilerle çalışma yapıp diğer arama kelimelerinde de iyi yerlere gelmeye çabalayabilirsiniz.
Ben satmayın derken, mevcut kelime "akvaryum" işinden anladığınızı düşünerek satmayın diyorum. Hobi gözüyle bakıyorsunuz, eğlenerek yapıyorsunuzdur eminim. 5 aylık site denilmiş, eğer öyleyse gayet iyi alexa,pagerank ve alexa ülke sıralaması istatistiğinde de iyiyken.. Elinizdekini değerlendirin bence..

Satış konusunda bölüm açıp, reklam yaptıktan sonra bir bakmışsınız daha iyi yerlerdesiniz.
Ha belki bu dediğimiz gibi de olmayabilir. Satmak size kalmış ama ben olsam satmazdım. :)

bcakir adlı üyeden alıntı

bence balıklarla yazmaktan hoşlanıyorsan satma siteyi geliştir derim (yani balıklar hobinse), ama ticari bir amaç için kurduysan siteyi satmanı tavsiye edebilirim

Hocam siteyi bende geliştirmek istiyorum fakat nasıl yaparım bilmiyorum diğer kelimelere de yoğunlaşacağım eğer almak isteyen adamla anlaşamazsam. Yani en azından hitlerimi 1000 e çıkarsam sorun olmayacak benim için. Ama nasıl yaparım bilmiyorum...