lostyazilim

Forumda Kime Seo Çalışması Yaptırmalıyım?

28 Mesajlar 2.801 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Selamlar. Forumda bildiğiniz gibi, webmaster dan çok seocu var. Kaliteli sitelerle düzgün iş yapan bir seocu olarak siz kimi önerirsiniz?
HasanSorumli

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com
wmaraci
reklam

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Ben hariç herhangi biri ile çalışabilirsiniz :D
suskun shelonqarif

kişi bu mesajı beğendi.

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam artik ben bu piyasada backlinkin seonun diregi sayilmasi yuzunden 5 10 tlte anlik yukarda olup guzel yorumlar yazip spama girene kadar diger insanlarin bu hataya dusmesi yuzunden kendi sitelerim haric artik seo ve yazilim isine pek girmeyi planlamiyorum yakinda 4 guzel proje ile yayina giricem tekrar

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Bu forumda şuana kadar iyi bir seo'cuya rastlamadım. 2 backlink verip kendini seo'cu diye tanıtanlara inanmayınız. Seo'yu burada değil, daha profesyonel iş yapan ajanslardan almalısınız eğer işinize önem veriyorsanız.
zangess MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)

Snews adlı üyeden alıntı

Hocam artik ben bu piyasada backlinkin seonun diregi sayilmasi yuzunden 5 10 tlte anlik yukarda olup guzel yorumlar yazip spama girene kadar diger insanlarin bu hataya dusmesi yuzunden kendi sitelerim haric artik seo ve yazilim isine pek girmeyi planlamiyorum yakinda 4 guzel proje ile yayina giricem tekrar

Peki ne yapmaliyim?

https://biyokimlik.com

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 362 / 361
  • Ticaret 28, (%100)
Şahsımca ben kalıcı kaliteli backlink paketi çalışması yapmaktayım. Google şirketinde çalışmadığım için Sıra - Sayfa garantisi vermediğimi en başından dürüstçe söylüyorum. Ancak üstüme düşeni de fazlasıyla yapıyorum. Hem zaman hemde emek olarak her çabayı gösteriyorum kararı da google'a bırakıyorum.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
S.E.O'nun backlinkten ibaret olmadığını bu forumda ticaret yapanlar öğrendiği vakit forumda S.E.O'cuyum diye geçinenler de kendine başka mecra arayışına başlayacaktır. Backlink önemlidir evet, ancak içerik daha önemlidir. Rakip analizi önemlidir... Backlink paketinin amacı ile s.e.o birbirine çok karıştırılıyor. Backlink paketi alacaksanız oldukça bilinçli olmak gerek.

Sitenin ne durumda olduğuna, bu zamana kadar yapılan çalışmalara iyice hakimseniz backlink paketinde bulunan sitelere bakarak ihtiyacınız olup olmadığını anlayabilirsiniz. Her zaman söylüyorum. Çalışma yaptıracaksanız (hele ki konu backlik paketi ise) nerelerden size link çıkışı verilecek önceden bilmeniz gerekiyor. Herkesin çalışma prensibinin birbirini tutmadığını düşünürsek oldukça riskli bir konu.

Hocam öncelikle sitenizin verdiği hizmette ne kadar kaliteli olduğunu ölçün. Boş boş backlink almanın içeriği zayıf siteye hiçbir faydası yoktur. Sıfır backlinkle birinci sayfaya gelen sitelerim oldu. Önemli olan içeriktir. S.e.o dediğimiz şey de burda ortaya çıkıyor. Öncelikle iç s.e.o hizmeti veren biriyle çalışmanız önemlidir. Daha sonra DOĞRU backlink alımına başlanmalıdır. Google eskisi gibi her alandan alınan 1000 backlinkle siteleri yükseltmiyor. Hele ki 2017'ye girildikten sonra...

İç s.e.o ve dış s.e.o hizmetlerinin birlikte verilmesi gerekiyor. Bu da haliyle yüksek ücretle oluyor. Şahsen üç kuruşa s.e.o hizmeti vermekten yana değilim. Birçok kişi mevcut x rakamdan başlayan fiyatla diye... Ne ara rakipleri analiz ettin, geçmiş backlinkleri inceledin, spam içerikleri engelledin, anahtar kelime ve içerik uyumuna baktın, kaç adet tanıtım yazısı yazdın, bu kadar ucuza sen bu hizmeti ne amaçla veriyorsun diye adama sorarlar sonra.

Site sahiplerinin çoğu bu konuda bilinçsiz. Her sektörde farklı rekabet olduğunu, sitenin içerik kalitesinin arttırılması gerektiğini, dalgalanmaların sebebini, site içinde ve dışında site sahibinin de yapması gereken şeylerin olduğunu herkese anlatamıyorsunuz. Adam bir hafta önce forumdan biriyle çalışmış daha o çalışmanın etkileri tam olarak siteye yansımamış gelip 'sizinle de çalışalım' diyor mesela. Ben geçmiş çalışmaların üzerine kendi emeğimi koyup sana nasıl hizmet vereyim, ya benden önce sana zararlı backlinkler alındıysa, sonra sıralaman düştüğünde nasıl sana açıklama yaparım diyorum anlamıyor.

Söyleyecek çok söz var. İşin özü kalitede. Yani işin zor hocam. Özet budur.
zangess KadirHames Scientist

kişi bu mesajı beğendi.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Şu an kimseyle :)

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kral seocu yoktur hocam :D

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
doğru söyleyen adamlarla çalış. hangi sektördesiniz siteniz nedir buna göre çalışma yaptırman gerek. backlinkten ibaret değildir siteler kardeşim.

bana istediğin soruyu sora bilirsin bu konu hakkında.

özel yada buradan yaz sana yol göstermeye çalışayım.
zangess

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al