senol77 adlı üyeden alıntı

Yaklaşık iki hafta önce premium paket ile çalışmamız olmuştu.oncesinde Google İndex durumun içler acısı idi,hit ise kırk ve elli arası idi. şuanda İndex hızlandı aşırı derecede. hitim se üç yüz üstünde ve giderekre çoğalıyor..Kendisine tekrar teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum..

Çok tesekkür ederiz Güzel yorumunuz için, İnşallah Daha daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizledir..

executors adlı üyeden alıntı

Yorumlardan ve menmuniyetlerden yola çıkarak Erdem Hocamdan bir paket çalışması almıştım. Çalışmalar kısa süre içinde bütün detayları ve hediyeleriyle birlikte teslim edildi. Üşenmeden raporların hepsini inceledim ve ne kadar temiz titiz çalıştıklarını görmüş oldum. Sitenin alexa sıralaması her geçen gün düşüyor bunu farkettim. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Çok tesekkür ederim efendim, Daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle

cooLswap adlı üyeden alıntı

Erdem hocam işini en iyi yapan insanlardan birtanesi. Kendisine çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum.

Tesekkür ederim, tekrar çalişmak dileklerimizle

MuscleTower adlı üyeden alıntı

Erdem hocam teşekkür ederim kendisi ilgili ve saygılı birisi haftaya çalışma yaptırmayı düşünüyorum

Tesekkür ederiz. tabiki çalişmak dileklerimizle

Dröztürk adlı üyeden alıntı

Erdem Hocam İşin Ehli Dediğimiz İnsanlardan Biri Yapılan Çalışma Sonrası İstatiskler Bu Çalışmanın Yararını Ortaya Koymuşdur.
2. Bir Çalışma İçin Tekrar İletişime Geçildi.

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için, tekrardan çalişmak gurur verdi bize pm dönüş sağlanmiştir.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız PM'lere dönüşler sağlanmiştir. devam etmektedir.

İletişim bilgilerimiz : 0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com