wmaraci reklam
lidertakipci

İsviçre gazetesi Blick'ten Türkçe Manşet

30 Mesajlar 3.773 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Ben de sizinle uzun soluklu bir tartışmaya girilmeyeceğini daha ilk yorumunuzda anladım ancak cevap verme gafletinde bulundum. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim Sky4Life

wmaraci
reklam

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Doruk e iyi o zaman daha "Bedava yorum" yapmayınız. Asıl ben size teşekkür ederim, beni 1 saatlik "boş" bir muhabbetten kurtardınız :))

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
önceki günkü video için yazdığım sözün benzerini yazmış gazete

Yukarıda saydığımız tüm özgürlükler bu yasa ile ülkenizde yok edilecektir. Bunları isteyip istememek gerçekten Türkiye’de yaşayan insanların kararına bağlıdır. Biz İsviçreliler için kabul edilemez olan, buradaki özgürlük ve hukuk devletinden faydalanıp, bunların kendi ülkesinde kaldırılmasını istemektir. Bu kabul edilemez.

Tabii herkes kendi ülkesinde diktatöryal yapı isteyebilir demişler, hakları var .Ancak bu yapıda yaşamak şartıyla diye eklemişler
Doruk

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Sky4Life Bundan sonra bedava yorumlardan ileri gitmenizi temenni ediyorum.
http://www.zeit.de/politik/ausland/2017-02/kim-jong-nam-nordkorea-malaysia-getoetet
http://www.spiegel.de/spiegel/nordkoreas-diktator-privat-mein-kumpel-kim-jong-un-a-1106598.html
https://www.welt.de/themen/kim-jong-un/
https://www.nzz.ch/panorama/menschen/nordkoreas-diktator-ersatzmutter-von-kim-jong-un-aus-berner-tagen-outet-sich-ld.85288
http://www.blick.ch/news/ausland/diktator-sauer-weil-das-personal-einschlaeft-nordkoreas-kim-toetet-zwei-minister-mit-kanone-id5435742.html

yaklaşık 20-30 tane daha var ama size yeter diye düşünüyorum. Yetmezse bulması çok zor değil isviçre'de dil almanca
Doruk mahsnkzl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

teknolojico teknolojico Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmişten günümüze tüm bilindik Türk ve Türkiye düşmanları olan bu ülkelerin bile Türkçe "Hayır" manşetleri atıyorsa oturunda bir düşünün ben kimlerle ortak cevabı veriyorum diye. Hayır'sızlara rağmen yinede evet diyeceğiz.

Sky4Life Bu bedava zihniyetlere takılmayınız, durmak yok yola devam. Türkiye geliştikçe, çatır çatır çatlayacaklar.

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
İçerikteki yazıyı okuyanlar ile sadece resimlerine bakanlar arasındaki fark yorumlardan bile anlaşılıyor.

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
teknolojico bunlar her zaman böyleydi. Kendi zihniyetleri "Pekala" bizim zihniyetimiz ve düşüncemiz "Bedava", şimdi onlar çatır çatır çatlıyor zaten hasetlerinden ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Onlar "Bedava Bedava" konuşsunlar, biz onlar gibi değiliz, düşmanımızı bile dinleriz. Buyrun ortam sizin konuşun JonnedRyan

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Hala anlamıyorsunuz. Burada yabancıların Türkiye aleyhinde başlık atmasını tasvip eden kimse yok. Sizler okuduğunuzu anlamadığınız için kendinizce bir sav oluşturmuş, bizimle tartıştığınızı zannediyorsunuz...

Konunun içeriğini ve bizim söylediklerimizi anlasanız "Hee, öyle mi diyor" diyeceksiniz ama ne mümkün.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

teknolojico adlı üyeden alıntı

Geçmişten günümüze tüm bilindik Türk ve Türkiye düşmanları olan bu ülkelerin bile Türkçe "Hayır" manşetleri atıyorsa oturunda bir düşünün ben kimlerle ortak cevabı veriyorum diye. Hayır'sızlara rağmen yinede evet diyeceğiz.

Sky4Life Bu bedava zihniyetlere takılmayınız, durmak yok yola devam. Türkiye geliştikçe, çatır çatır çatlayacaklar.

Türkiye düşmanı isviçrelere gideceğimize niye Arabistana Libyaya gitmiyoruz?

Hem Oralarda onbinlerce Türkiye vatandaşı var, hem de Erdoğan halifeliğini Araplara aşılamak için altyapı hazırlamış olur

Ne işimiz var Allahsız kitapsız imansız haçlının merkezlerinde ( Şeytan çarpacak nerdeyse oralarda dolaşmaktan ) ilkönce Arap kardeşlerimizin yanına gitsek olmaz mı?

Arabistanda 140 bin Türk varken gelmeyin diyen ülkelerden İsviçre'de 94bin Belçika'da 70bin Danimarka'da 43bin Türk yaşamaktadır

http://www.sonhaber.nl/dunya/hangi-ulkede-kac-turk-yasiyor-h21100.html

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Doruk "Hee, öyle mi diyor" dedim. Mutlu olduysan, daha fazla konuşmaya gerek yok. İyi Forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al