wmaraci reklam

BVB Twitter Hesabı Türkler Tarafından Hacklendi :)

25 Mesajlar 3.176 Okunma
smmexpress

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)

Şans eseri gördüm 30 dk içinde hesap geri alınıp Tweeti sildiler :)

prestij
wmaraci
reklam

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Türkçe öğren diyen adamın Türkçe bilmemesi çok komik. :D Bir spor kulübünün hesabını çalıp siyasi propaganda yapmaya çalışması komik. :D Hollanda'yı nazi olmakla suçlaması hepsinden komik. :D

Gün geçmiyor ki şu AKtroller beni gülmekten yarmasın...:D
impjix Anil Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Birkaç ergenden başkası değil yapanlar, dışarıdaki adam gelip Fenerbahçe'nin hesabını ele geçirip ağır hakaretler etse düşünceleri ne olur acaba?

Zaten komşulardan iyi geçindiğimiz ülke kalmamış, bu yetmezmiş gibi Avrupalı'ya gereksiz atar niye anlamak çok güç.
impjix Golsime

kişi bu mesajı beğendi.

teknolojico teknolojico Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi bakan, vekilimizin hesapları hacklenince mutlu oluyorsunuz, Dortmund'un hesabı kısa süreli hacklenince ağlayıp sızlıyorsunuz yahu. İçimizdekiler....
BozkurtReis Sungmert zyx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Kendimizi rezil etmekten başka hiçbir şey yapmıyoruz...
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)

teknolojico adlı üyeden alıntı

Kendi bakan, vekilimizin hesapları hacklenince mutlu oluyorsunuz, Dortmund'un hesabı kısa süreli hacklenince ağlayıp sızlıyorsunuz yahu. İçimizdekiler....

Siz trollerin bu şaklabanlığı savunmaya çalışması, üstüne birde ağlama sızlama tripleri yukarıda saydıklarımdan daha komik. :D

Ben bunu bizim herhangi bakana yapsalar da dalga geçerim, Dominik cumhuriyeti bakanına yapsalar da dalga geçerim. Böyle ülke savunup, diğer ülkelere göz dağı vermeye çalışan adamın beyin yaşı 10'dan fazla değildir. :D

Yarın RTE çıkıp BAYAN bakana, oraya giderken bizden mi izin aldın derse, ağzımla gülmem. :D
impjix Ersen16 millertekadam

kişi bu mesajı beğendi.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Böyle şeylerle uğrasacagınıza kendinizi geliştirin komik duruma düşüyorsunuz.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Ya portakal kesmek hesap hacklemek tarih bilmeden önüne gelene nazi demek, demokrasi ölmüş demek kaflslfkalfk

Yandaş medya 3 gündür aralıksız bu ülkeleri kötleyip saçma sapan şeyleri haber yapıyor. Yaptırımmış hadlerini bildireceklermiş askiaksifaflasf

Atar yapacaklarsa yapsınlar görelim, bu iki ülkeye vize getirsinler, turistleri almasınlar inanalım samimiyetlerine. Madem halkları nazi madem türk düşmanları, madem bakanını bile ülkeye almıyorlar, neden elini kolunu sallayarak gelip tatil yapmalarına izin veriliyor ? Neden ülkede fabrika açmalarına izin veriliyor, hani düşmandı bunlar, alma o zaman paralarını yardımlarını hibelerini de alma, ayrıca adamlar kıskanıyor diyorsun bağış alıyorsun, burada bi tuhaflık yok mu ? Adamlar sana bağış verirken sen nasıl onlardan üstün oluyorsun ya bi açıkla bakalım şunu :)

Hollandaya yaptırımmış Almanyaya yaptırımmış hadi yap lan yap aha sana yaptırım, var mı o netice ? :D bi sene bu ülkelerden turist alma görelim bakalım sene sonu halini, adamlarda irade var bakanını bile kapıdan sokmayabiliyorlar, sen vatandaşlarına bile bunu yapamıyorsun

Bak Almanlar CB resmini gazeteye basıp burada istenmiyorsunuz diyor, sen diyebiliyormusun bu ülke vatandaşlarına bunu ? Buna bile gücün yok, dünya liderliğinden bahsediyorsun korkuyorlar diyorsun, hangi taraf korkuyor bak bakalım. Turizmde muhtaçsın ihracatta muhtaçsın yardımlarına desteklerine muhtaçsın, ama seni kıskanıyorlar klalsfasjfajfjaikfa yav acayip kıskanıyorlar hahahaha

Rusya gibi onlardan da özür dileyecekler aha da göreceksiniz, Hollandadan özür dileriz, Almanyadan halklarından özür dileriz, nazi ithamı haddini aşan bir ifadeydi, o bakan oraya gitmemeliydi galiba fetönün bu işte parmağı var kandırıldık diyecekler :) sonra hooop bir yerde bir şey patlayacak, bakın almanya ve hollanda ile yakınlaşınca hemen bombalar patlamaya başladı çekemiyorlar işte diyecekler yine yiyeceksiniz :D :D 49 kere yediniz yani bunu 50 yi de yersiniz - çözüm sürecinde yediniz - amerika yakınlaşmasında yediniz - rusya yakınlaşmasında yediniz - rusya düşmanlığında yediniz - tekrar batıyla yakınlaşmada yediniz - batıyla bozuşup tekrar rusya ile yakınlaşmada yediniz- adamlar senaryo bile değiştirmeden yediriyorlar yaa

Furkan sana hitaben yazmadım bu arada şu muhabbetleri yapanlara yönelik yazdım.
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

dursunyilmaz dursunyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 24 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Erdoğan ne yaparsa yapsın ülkedeki "Hollandalılar, Almanlar" eleştirecek bir şey bulacak. Akp'ye hiç oy vermedim vermeyi de düşünmüyorum ama her konuyu Erdoğan'a, Cumhurbaşkanına getirmek, aşağılamak ve ne olursa olsun Avrupa'yı haklı görmek Ermeni kalıntısı ahlaksızların yapacağı bir iştir. Konu evet/hayır meselesi değil ama adamlar gazetelerine Türkçe manşet atıyor referandumda "Hayır verin, Erdoğan diktatörlüğü bitsin" diye bizimkiler yine Erdoğan düşmalığından "Olooom Avrooopa bizi düşünüyo bikere özgürlük tağaammı." deyip fütursuzca Cumhurbaşkanı eleştiriyor ve Erdoğan'ın diktatör olduğuna inanıyor.
Hangi görüşte olursanız olun ama milli olun.
Ne sağ kesimin yobazı olun, ne de sol tarafın yobazı. İkiside birbirinden aşağılık. Bu ülkenin insanı olun, milli olun.
Ülkenin yaşanmaz bir yer olduğunu savunanlar da, yaşanmaz hale getirmek isteyenlerdir.

Forum yetkililerine sesleniyorum, kaliteli bir WEBMASTER sitesi olan ve günde yaklaşık 15 saat online olduğum bir platformda hiçbir siyasi liderin aşağılanmasını istemiyorum.
Avrupa bize mi muhtaç, biz onlara muhtacız. Biz yanlış yoldayız, Biz gericiyiz, onlar dostumuz, avrupa candır, Erdoğan kötüdür safsatalarınızdan gına geldi artık.

Ek olarak; sadece Dortmund değil Starbucks, Welt, Forbes, Unicef, ve birçok Paris kurumu hacklendi. Bu ülkenin insanını aşağılamaktan vazgeçin, çırpındıkça batıyorsunuz.
birsevda recepozturk Sky4Life

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

dursunyilmaz adlı üyeden alıntı

Erdoğan ne yaparsa yapsın ülkedeki "Hollandalılar, Almanlar" eleştirecek bir şey bulacak. Akp'ye hiç oy vermedim vermeyi de düşünmüyorum ama her konuyu Erdoğan'a, Cumhurbaşkanına getirmek, aşağılamak ve ne olursa olsun Avrupa'yı haklı görmek Ermeni kalıntısı ahlaksızların yapacağı bir iştir. Konu evet/hayır meselesi değil ama adamlar gazetelerine Türkçe manşet atıyor referandumda "Hayır verin, Erdoğan diktatörlüğü bitsin" diye bizimkiler yine Erdoğan düşmalığından "Olooom Avrooopa bizi düşünüyo bikere özgürlük tağaammı." deyip fütursuzca Cumhurbaşkanı eleştiriyor ve Erdoğan'ın diktatör olduğuna inanıyor.
Hangi görüşte olursanız olun ama milli olun.
Ne sağ kesimin yobazı olun, ne de sol tarafın yobazı. İkiside birbirinden aşağılık. Bu ülkenin insanı olun, milli olun.
Ülkenin yaşanmaz bir yer olduğunu savunanlar da, yaşanmaz hale getirmek isteyenlerdir.

Forum yetkililerine sesleniyorum, kaliteli bir WEBMASTER sitesi olan ve günde yaklaşık 15 saat online olduğum bir platformda hiçbir siyasi liderin aşağılanmasını istemiyorum.
Avrupa bize mi muhtaç, biz onlara muhtacız. Biz yanlış yoldayız, Biz gericiyiz, onlar dostumuz, avrupa candır, Erdoğan kötüdür safsatalarınızdan gına geldi artık.

Ek olarak; sadece Dortmund değil Starbucks, Welt, Forbes, Unicef, ve birçok Paris kurumu hacklendi. Bu ülkenin insanını aşağılamaktan vazgeçin, çırpındıkça batıyorsunuz.

Unicef hacklenmiş diye sevine bir insan olabilir mi ya, ya da böyle bir şey yapan insan olabilir mi ? Ayrıca ırkçılıktan bahsedeceğin konuya Ermeni kalıntısı ahlaksızlar diye giriyorsun :) bak o beğenmediğin AB de biri sana bunu söylediğinde ırkınla milletinle ilgili aşağılamaya kalktığında suç oluyor güzel kardeşim, sen daha ülkenin asli unsurlarını bile kabullenemiyorsun ama batıdan seni kabullenmesini bekliyorsun mantıklı mı bu ? Kendine dürüst ol cevap vermene de gerek yok.

Forumda siyasilerin aşağılanmasını istemiyorum diyorsun ama şimdiye kadar hiç bir konuda göremedim seni, KeMAL denirken Seloya Terörist denirken ya da Bahçeliye züriyetsiz denilirken hiç ortalarda yoktun, illa ortada ol diye de söylemiyorum ama şimdi tepki gösteren arkadaşlarla genelde bunları yapanlar hep aynı kişilerdi, misal 3 kuruşluk bir şeyin propaganda konusunu açarken sıkıntı etmiyorlar bol bol övüyorlar ama tek bir kötü şeyin konusu açılsın hemen forumda siyaset yapmayın demeye başlıyorlar, ağlak zırlak saçmalıklarını dinliyoruz burada, Türkiyeyi kıskanıyorlar dediklerinde ya saçmalama boş boş yazma diyormusun hiç ?

Tartışmak için söylemiyorum bunları, yazılan çizilenler haksız mı, her seçim arefesinde bir gerilim peydah oluyor, anket sonuçlarına göre yetmiyorsa bi tane daha bi tane daha bu böyle sürüyor, hep sahte kabadayılık değil mi peki ? En azından şunu söyle hak için Hollanda mı daha demokratik bir ülke Türkiye mi ? Türkiye de itkidar kimdeyse bi o kesim rahat yaşıyor böyle düzen mi olur ? Mesela Hollandadan baskı görüp bu ülkeye sığınan diye bir şey hiç duydun mu ? Bak orada 450 bin Türk yaşıyor hepsi dönem dönem benzer baskılar yüzünden kaçmışlar oraya sığınmışlar daha büyük delile ihtiyaç var mı ? CB bile o sövüp saydırdığı ülkelerde okutmuş çocuğunu, o dönem islamcılar hedefteydi önce sağ solcular komünistler şimdi ise iktidar partisinden olmayan herkes hedefte, hangisi yalan yani bunların neyine kızıyorsunuz ? Böyle demokrasi mi olur ?

Kime oy verirsen ver yani bunlar gerçekler, ben oy da vermeyeceğim bir beklentim de yok, hatta şahsi çıkarıma bakılırsa Evet çıkarsa benim için çok daha iyi olacak, 6 aydır perişanlık çekiyorum nihai kararımı verip kurtulcam, Hayır çıkarsa ise değişen bir şey olmayacak, aynı düzen aynı yönetim devam edecek. Kendimi kurtardım ama ülkemin düzelmesini oradaki insanların da güzel yaşamasını, sağa sola göçmek yerinde kendi doğdukları yerde olmalarını istiyorum, bir avrupalı rahatlığında yaşamak ay sonunu dert etmemek, eti tencerede görebilmek, sebepsiz yere karakollara çağırılmamak istiyorum, haksız mı bu istekler yani, bunları sağlayamayanlara kızmak hakkımız değil mi, adil davranmayanlardan adalet istemek hakkımız değil mi ?

Ab iyiliğimizi istiyor muhabbetine karşı çıkıyorsun, Esad için daha beterlerini Türk medyası her gün yaptı yapmaya da devam ediyor, şimdi senin görüşünden yola çıkarsak Esad masum mu ? Saddam masummuydu ? Kaddafi Mübarek bunlar masummuydu ? Erdoğan tam olarak aynı kategoride bir adam, dünyanın da artık tepki vermesi normal, sayısız insana acılar yaşatıyorlar birileri de sesini çıkarıyor artık. Çıkar için bile söylüyor olsalar söyledikleri yalan değil ki, her kelimesi doğru o gazetede yazanların, BM raporları doğruluyor ABD raporları doğruluyor AB ilerleme raporu doğruluyor, insan hakları derneklerinin raporları doğruluyor kelimesi kelimesine doğru, yaşananların orada yazanlardan fazlası var eksiği yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al