wmaraci reklam
lidertakipci

Bu arkadaşta aim hack mi var? Lütfen inceleyin.

10 Mesajlar 1.314 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Dostlar bu arkadaşları inceledim, biri aim hack diğer wh gibi geldi. Sizler de bir bakıp yorum yapar mısınız? Kendileri Türk, oyunda belimizi büktüler. Tam da rank maçımızdı.

İsmi: JuiceUp (aim)

Steam profili: http://steamcommunity.com/profiles/76561198310710176/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

İsmi: GreyJoe (wh)

Steam profili: http://steamcommunity.com/profiles/76561198281299991/

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ZmtVn-Ea66h-ztUp3-36bGY-JuiTL

wmaraci
reklam

millertekadam millertekadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 171 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
Oyunda bu aralar çok hack var hocam kafanızı böyle şeylere yormayın bırakın bir süreliğine sizde rahatlayın küfür etmekten bıktım artık yapacaz bir şey yok.

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
millertekadam doğru söylüyorsun, çok bariz kullandıkları ve hiç bir şey de olduğu yok. Rütbem yükseldikten sonra arkadaşlarla birlikte ESEA geçeceğim.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
İsa bunun için konuşmuyorum fakat hack olup olmadığı anlaşılması zor durumlar var adamlar çok profesyonelce hack yapabiliyor çok acemi tarzda yada orta halliler hep hataya düşer fakat profesyonel fark etmesi zor bide hile sistemlerini öyle ayarlıyorlar ki kendileri yapmış gibi bazıları çok bariz aim oraya buraya gidiyor bide şöyle bir nokta var public hack ve private hack public hackte direk ban yer , private hackte kanıtlanması daha zor profesyonel hileciler zaten owerwatchda düşse fark etmiyor ban yemiyor

ben valvenin hile sistemleriyle birlikte çalıştığını düşünüyorum çok iyi hile sistemi geliştirilebilir hilenin oranı azaltılabilir yada çok iyi hile sistemleri entegre edilebilir öyle oyunlar var ki hile yatığın zaman direk algılıyor yada öyle kodlanıyor ki erişilmiyor hadi hile sistemi yapmıyorsun bak lol e adam kendi oyununa hile yapan bütün siteleri dava edip para cezası verdi milyon dolarlarca oh hem para kazandı hem hilecileri durdurdu bunlar hilecilerle çalışıyor mantık mı?

ben sana kaynak kodları veriyim şu kadar kadar para ver bana bu hile tespit edilmicek yada işte ben sana bu hile için süre veriyorum bu hile tespit edilecek bu adamlar hileden ban yicek tekrar oyunu satın almak zorunda kalacak haberin olsun vs gibi
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

roadscrat roadscrat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek 5
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 42
  • Ticaret 8, (%100)
Valve ın alt yapısı nedeniyle oyunlarında hileyi engelleyebilmesi mümkün değil ancak algılayabilmesi mümkün fakat ordada işin içinde biraz profesyonellik girince onuda algılayabilmeleri imkansızlaşıyor tek çözümü yeni bir alt yapı ile oyunu tekrar kodlamaları bu oyun motoru değişikliği dahil olsa yapılmalı.Valve ı kınamayın arkadaşlar hiç bir oyunda doğru kodlanan hileyi tam olarak engelleyemezsiniz ancak farklı önlemler alınabilir veya daha sağlam bir overwatch sistemi getirilebilir çoğu anti hile sistemi bile şuan ki kullandıkları VAC dan daha çok iş yapıyor asıl önemlisi önem vermek işlerine önem vermiyorlar maalesef.

Fitzi Fitzi Sadece zaman... Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Valve hile konusunda oldukça yetersiz. Elbette tüm hileleri algılamasını bekleyemeyiz ancak yaptırımlarının çok zayıf olmasını geçtim önlemleri çok çok zayıf.
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
Hileleri raporluyoruz yasaklama olmuyor fakat gel gelelim ki ben takıma gelen beyinsiz Rus çocuklarına vurunca 5 hafta yasaklanıyorum.
millertekadam seajans

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Hile de can sıkıyor tabi de rusları engelleyecek bir sistemin olması şart :D

eneskamis.com

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
masteyen oyunda hangi milletten olursa olsun çocuğa denk geldiyseniz oyunun içine ediyor. Bunlar Dust 2, Office ve bazen Mirage haritalarında oynuyorlar. Cache, Italy gibi haritalarda yoklar.

emreonural emreonural WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 33 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
olmuyo demeyin, öyle en fazla 1 ay gezer sonra bom

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al