İsa bunun için konuşmuyorum fakat hack olup olmadığı anlaşılması zor durumlar var adamlar çok profesyonelce hack yapabiliyor çok acemi tarzda yada orta halliler hep hataya düşer fakat profesyonel fark etmesi zor bide hile sistemlerini öyle ayarlıyorlar ki kendileri yapmış gibi bazıları çok bariz aim oraya buraya gidiyor bide şöyle bir nokta var public hack ve private hack public hackte direk ban yer , private hackte kanıtlanması daha zor profesyonel hileciler zaten owerwatchda düşse fark etmiyor ban yemiyor

ben valvenin hile sistemleriyle birlikte çalıştığını düşünüyorum çok iyi hile sistemi geliştirilebilir hilenin oranı azaltılabilir yada çok iyi hile sistemleri entegre edilebilir öyle oyunlar var ki hile yatığın zaman direk algılıyor yada öyle kodlanıyor ki erişilmiyor hadi hile sistemi yapmıyorsun bak lol e adam kendi oyununa hile yapan bütün siteleri dava edip para cezası verdi milyon dolarlarca oh hem para kazandı hem hilecileri durdurdu bunlar hilecilerle çalışıyor mantık mı?

ben sana kaynak kodları veriyim şu kadar kadar para ver bana bu hile tespit edilmicek yada işte ben sana bu hile için süre veriyorum bu hile tespit edilecek bu adamlar hileden ban yicek tekrar oyunu satın almak zorunda kalacak haberin olsun vs gibi