wmaraci reklam
lidertakipci

sosyalmarketim.com

3 Mesajlar 618 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

berkanblt berkanblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Meneger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 6, (%100)
Sosyal medya hizmetlerinin alınabileceği ve tamamen güvenilir olan sitemiz sosyalmarketim.com ile instagram twitter ve facebookta paketlerimizi inceleyebilir ve takipçi ,beğeni alabilirsiniz.

instagram takipçi al bölümünden instagram takipçisi alabilirsiniz. Tek tıkla instagram beğeni al bölümünden paylaşımlarınıza yüzlerce hatta binlerce beğeni gönderebilirsiniz. Sende sosyalmarketim.com dan beğeni al hemen fenomen ol.

wmaraci
reklam

talatk talatk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Herkes 1k takipçiyi 10TL'den veriyor. Size 2.5katını ödemeleri için kullanıcılara sunduğunuz farklılık nedir? Ayrıca VIP sayfası bana göre hiç çekici değil, çok yazı var. VIP kullanıcıların diğer kullanıcılara oranla neler kazanacağını anlatan ufak bir tablo bile sayfanın geneline yayılan "Sen bize ne yapacağını söyle gerisini bize bırak" şeklindeki tavırdan daha yararlı olacaktır.

berkanblt berkanblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Meneger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 6, (%100)
talatk oncelikle yorumun ve önerilerin için teşekkür ederim. Ben alınan ürüne fatura kestiğim için bu fiyatları veriyorum aradaki farkın nedeni bu. Vipde Al gerisini bana bırak olayında da gerçektende düşüncemiz bu senin hedefin eger 1 ay sonra 1k olmak ise okadar olyorsun yada bana bırakırsan ben seni 50 60k belkide daha fazlas yapıyorum bu nedenle bu tarzda yazıldı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al