nokta adlı üyeden alıntı

ya ben cok uğraştım, hergün girip, index.php de decode edilmşi dosya siliyordum, 1 hafat boyunca sonrasında, baktım linkleri farklı okuyor sonra dedim silip temizleyim, cabuk dene cünkü güncelleme geldi gitmesin siten

Anladım .htaccess, index.php ve wp-blog-header.php de bende hemen hemen hergün o tarz kodları sildim ama kaynağını buldum wp-content/plugin içinde bir klasör vardı adını unuttum ama hatırladığım kadarıyla easy-wordpres-rotator du sanırım buna benzer bi isimle klasör vardı wp-admin de eklentilerde bu görünmüyordu. İçerisindeki kodları açtığımda ne o saçma kodlar mevcuttu bu klasörü komple sildiğimde bidaha o tarz kodlar hiç gelmedi ama bu .cgi uzantılı linkler türedi şimdi siteye etkide etmiyor bu sadece google uyarı veriyor hatalar arttı diye :)

ben şimdi jwfnqpns12875 bu klasör içerisinde link gösterdiği için google (bu klasör normalde yok gizli klasör olarakta yok sunucuda böyle bir klasör yok) google bunu gösterdiği için robots.txt dosyasından jwfnqpns ile başlayan bütün linkleri engelleyecek şekilde ayarladım. Bir hafta falan beklicem eğer tekrar google tarafından uyarı gelmemiş olursa sorun çözüldü diyebilirim inşallah bakalım.