Merhaba arkadaşlar
Websitemde cookie olayından ötürü upload klasörünü subdomaine taşımak istedim. Dosyaları taşıdım fakat bazı resimler görünürken bazı resimler görünmüyor

Yaptığım işlemleri tek tek anlatayım

Subdomaini oluşturup uploads klasörünü komple subdomain içerisine kopyaladım

Ardından htaccess dosyasını değiştirdim ve sonuna altta ki kodları ekledim
    RewriteEngine On
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^geceizle\.net$ [OR]
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.geceizle\.net$
    RewriteRule ^wp\-content\/uploads\/?(.*)$ "http\:\/\/img\.geceizle\.net\/uploads\/$1" [R=301,L]

:confused:

Bu işlemlerin sonunda sitemde bazı resimler görünürken bazı resimler görünmüyor. Cpanelde ki dosya yöneticisi ile dosya konumunu kontrol ettiğimde bi karşılığı var fakat site içerisinde resim görünmüyor. Resim URL'sine baktığım zaman yine hata veriyor.

Nasıl çözebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler

Edit

img.domain.com/uploads üzerindeki resimleri görmeye başladı. Cache bellekten dolayı oluyormuş şuan da bu konuda bi sıkıntım yok. Fakat farklı bir sıkıntım mevcut. Dosya uploadı yapmaya çalıştığımda site bir süre sonra yanıt vermiyor sanırım tabloları düzenlerken bi hata yaptım. Yaptığım işlemlerde bi değişiklik yok (işlemler yukarıda anlattığım gibi) fakat şuan da resim uploadı yapamıyorum malesef. Muhtemelen db'de bi sorun var ama anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?