freelance iş ilanları

Listemist.Com - Gayet Sosyal Bir Platform

12 Mesajlar 2.072 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Listemist – Gayet Sosyal Bir Platform Nedir ?

Bilinenin aksine değil, bilindiği üzere sosyal paylaşım platformudur ve kullanıcılarının da içerik ekleyebileceği bir platformdur. Bünyesinde birçok kategori bulunduran listemist.com Haberler, Listeler, Anketler ve Videolar olarak şimdilik 4 ana kategoriden oluşan bir platformdur.

Peki Ben Listemist’e Nasıl İçerik Ekleyebilirim ?
Siteye içerik eklemek için sadece üye olmanız yeterlidir, üye olmanızın ardından içerik ekleyebilir ve yöneticilerin onayını beklemeniz gerekiyor pek zahmetli bir iş değil aslında.

Bu Tarz Birçok Site Var Neden Listemist ?

Aslında diğerlerinden bizim şu farkımız var demek isterdik fakat hayır diğerlerinden pek bir farkımız yok, ayrıca birçok bu tarzda sitenin olması bizim de açmamıza engel değil diye düşündüğümüz için böyle bir platform oluşturmak istedik.

Ekibiniz Var Mı ?

Evet site bünyesinde birçok editör bulunmaktadır, şuan içerik kıtlığı çeksek bile editörlerimizin azmi sayesinde içerik kıtlığının önüne geçebiliriz diye düşünüyoruz. Ayrıca ekipte yer almak isterseniz iletişim bölümünü kullanarak iletişime geçebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sisteminiz Lisanslı Mı veya Türk Yapımımıdır ?

Evet sistem tamamen lisanslı olup akbilişim tarafından geliştirilmiş bir scriptten oluşmaktadır, açıkcası sistem üzerinde pek değişiklik yapmamıza gerek kalmadı aynı zamanda birden fazla dil seçeneği ve tema seçenekleri olduğu için pekte düzenlemeye ihtiyaç duymadık ama talep ve istekler doğrultusunda ilerleyen günlerde ufak tefek düzenlemeler yapabiliriz.

Kısaca ve öz bir şekilde listemist’i sizlere açıklamaya çalıştım fakat sistemi merak edecek olursanız hemen aşağıdaki linkten listemist’e ulaşabilir, ister içerik oluşturabilir, ister halihazırdaki içeriklerimize göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi veya kötü yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim.

Site Adresimiz : http://www.listemist.com

wmaraci
reklam

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
Sitedeki ağırlıklı siyasi görüş hoşuma gitmese de başarılar dilerim. Banner kısmını biraz daha canlı yaparsanız daha güzel olacaktır.

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi siyasi görüşerinizi belirtmişsiniz objektif olmanız gerekir diye düşünüyorum onun dışında gayet iyi

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
Siyasi icerikler başlamadan bitirir sitenizi hocam etraf zaten pimi cekilmis bomba 2 cisi kafasina evet yazmanin neresi güzel bir söyler misiniz? yarari ne veya ülkemize getirisi var mi yok o berber 20 30 tl fazla almistir baska fa bir halta yaramaz bence

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

komedyatube adlı üyeden alıntı

Sitedeki ağırlıklı siyasi görüş hoşuma gitmese de başarılar dilerim. Banner kısmını biraz daha canlı yaparsanız daha güzel olacaktır.

Ağır siyasi görüş değil de tarafsız görüş desek daha doğru olur zaten her iki tarafın da görüşlerine önem veren birisiyim evet ve hayır diyen insanların benim nazarımda hiçbir farkı yok herkesin kendine göre bir düşüncesi ve ideolojisinin olabileceğine inancım sonsuz. Banner önerinizi değerlendireceğim daha tatlı birşey ya yapacak, ya da yaptıracağım.

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

Kendi siyasi görüşerinizi belirtmişsiniz objektif olmanız gerekir diye düşünüyorum onun dışında gayet iyi

Aslında herkes bunu söylüyor fakat kendi siyasi görüşümü belirtmek istemesem de öyle algılanmış sanırım ama en kısa zamanda bir düzenleme yapacağım teşekkürler görüşünüz için.

guvenmg adlı üyeden alıntı

Siyasi icerikler başlamadan bitirir sitenizi hocam etraf zaten pimi cekilmis bomba 2 cisi kafasina evet yazmanin neresi güzel bir söyler misiniz? yarari ne veya ülkemize getirisi var mi yok o berber 20 30 tl fazla almistir baska fa bir halta yaramaz bence

Mizah içerikli bir paylaşım editör paylaşmış bende pek seslenmedim ama siyasi içerik batırır düşüncesinde değilim, politika bizim ülkemizin bir gerçeği olduğunu düşünürsek politikaya yer vermemek olmaz diye düşünüyorum.
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
başarılar dilerim hocam velhasıl hep eleştiri olmaz onun dışında güzel )
apocanhi

kişi bu mesajı beğendi.

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

guvenmg adlı üyeden alıntı

başarılar dilerim hocam velhasıl hep eleştiri olmaz onun dışında güzel )

Teşekkür ederim :) yalnız çözemediğim bir problemim var belki bu hususta yardımcı olabilirsiniz örneğin facebook üzerinde bir yazı paylaşmaya çalıştığımda içeriğin ön görseli değil de banner çıkıyor :)

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
o srun bende de var malesef :) hocam siteniz wordpress mi normal scrpipt mi bilmiyormda seo eklentisi ile sosyal meta ayarı yapıp bunu yapacaksınız onun dışında üüstten siliip yeni fotoğraf ekleme yapabilirsiniz :) facebookta

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Wordpress değil özel bir yazılım olduğu için maalesef seo eklentisi kuramıyorum bir kaç araştırma yaptım ama facebook developer debug aracından yapıyorum yine bir çözüme ulaşamadım :)
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
Yavaş yavaş fotograflar yerlesir hocam bence merak etmeyin

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al