wmaraci reklam

CodeCanyon Dalga Geçiyor!

25 Mesajlar 4.438 Okunma
smmexpress

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Kısaca 3 kişi yetersiz kalmıssınız. 7-8 kişi ile deneyin birde :)))))))

wmaraci
reklam

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam framework kullanmanız gerektiği yazıyor. Türkiyede satış yapan bir çok kişi var. Adamlar görüşleri yüzünden o kadar komisyondan vazgeçmezler :)
Ama Amerikanın oyunu da olabilir.

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Onları nasıl kullanacağız kardeşim? Yazılan scriptler benim tarafımdan değil fakat profesyonel arkadaşlarım tarafından kodlandı. Bilgim yok frame work nasıl kullanılacağı hakkında. Ama dediklerin olabilir.

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
Envato'dan 6 yıldır satış yapıyorum $60.000 civarı satışım var. Kimseye karşı önyargıları yoktur. Sahibi İran kökenli Avustralyalı'dır. Vergi sıkıntıları nedeniyle şirket merkezini ABD'ye taşıdılar.

Son yıllarda arz tarafı aşırı derecede arttığından çok seçici davranıyorlar hepsi bu.
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Bir çok ürün aldım envatodan. Ve gerçekten kullanıcılarını düşünüyorlar. Bir tane wordpress temada sql injection tespit etmişler, onu kullanmamanız konusunda uyarıyorlar mail yoluyla mesela. Parayı aldık gerisi ilgilendirmez bir yapıda değiller. Türklere karşı bir ön yargı olacağını sanmam. Envato konusunda satış yapan arkadaşlar ile görüşün bence.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

Sky4Life adlı üyeden alıntı

Bir çok ürün aldım envatodan. Ve gerçekten kullanıcılarını düşünüyorlar. Bir tane wordpress temada sql injection tespit etmişler, onu kullanmamanız konusunda uyarıyorlar mail yoluyla mesela. Parayı aldık gerisi ilgilendirmez bir yapıda değiller. Türklere karşı bir ön yargı olacağını sanmam. Envato konusunda satış yapan arkadaşlar ile görüşün bence.

Aylık geliri 600bin dolar olan bir firma olsam bende kullanıcılarımla ilgilenirim. :D

Ergin adlı üyeden alıntı

Envato'dan 6 yıldır satış yapıyorum $60.000 civarı satışım var. Kimseye karşı önyargıları yoktur. Sahibi İran kökenli Avustralyalı'dır. Vergi sıkıntıları nedeniyle şirket merkezini ABD'ye taşıdılar.

Son yıllarda arz tarafı aşırı derecede arttığından çok seçici davranıyorlar hepsi bu.

Söylediğin bundan kaynaklanıyor olabilir ama çok özür dilerim bu geri zekalılar ne yaparsak yapalım en kralından kodladığımız bir scripti dahi (tanıtım resmi kötü) diye onaylamadılar. Gelen rejedted - reddedildi mailine sövmemek için ellerimi klavyeden zor çektim.

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam bana atar mısınız kanıtı çok merak ettim?

Envato daha önce blog yazısı yazmıştı, Ankara'dan 1.000.000 dolar kazancı geçen bir adamı anlatmıştı, bence pek kin besledikleri yok. Ayrıca daha önce bir çok kez tema iade ettim saçma sebeplerle, yok falan dediler ama iade de ettiler. Türk olduğumu bildikleri halde.

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
lafı Onlara Atmak Yerine Kendiniz Bir yaptığınız işlere bakın orta binlerce lira kazanan türkler var
Yaptığınız tema uygulama script her neyse onu profesyonelce bulmamışlardır yada çok benzeri vardır

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

Yıldırım adlı üyeden alıntı

Hocam bana atar mısınız kanıtı çok merak ettim?

Envato daha önce blog yazısı yazmıştı, Ankara'dan 1.000.000 dolar kazancı geçen bir adamı anlatmıştı, bence pek kin besledikleri yok. Ayrıca daha önce bir çok kez tema iade ettim saçma sebeplerle, yok falan dediler ama iade de ettiler. Türk olduğumu bildikleri halde.

Belki profesyonel bir iş çıkaramamış olabilirim resimlerde fakat bunlar kötü mü lütfen? Ve resimlere kopyalanma ihtimaline karşı çizik atarak veriyorum. (Bir daha yollucaz çünkü başkası kullanmasın bu görüntüleri sonra) Neyse bir kere daha codecanyona yolladık proje ve bu resimleri yani tanıtımı beğenmediler diye reddettiler. Yazdığımız script tamamen kendi ekip arkadaşlarımızın kodlaması yani script'te birşey bulmamışlar ama tanıtımımızı beğenmemiş bunlar bizimle maytap mı geçiyor?

Thumbnail

İncline Preview

ScreenShoot

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Hocam siz, başkasına script yaptırıp kendiniz CodeCanyon'da satmayı çok mu kolay zannediyorsunuz?

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al