wmaraci reklam

Kız arkadaşımı küstürdüm

41 Mesajlar 5.089 Okunma
wmaraci reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

reaels adlı üyeden alıntı

kız benim evlenmeme dayanamadı bence .

Hikaye gittikçe garipleşiyor :)
reaels 1SMHMedya theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Toplanın Molotof Atıyoruz.!!

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Hikaye gittikçe garipleşiyor :)

Ben anlamadım. Şimdi arkadaşa küsüyor kız. Barışamayınca arkadaş evleniyor. Arkadaş evlendi diye kızda dayanamayıp evleniyor mu? Beyin.dll not found oldum :)

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Ranay

Şimdi bi sonra ki ileti "beyler kız benimle evlendi" olsa ...
1SMHMedya samdilli Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Çekirdek alıp gelelim @[Mağara_Adamı](userid:28475)
MagaraAdami 1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
O Kadar da mutlu bitmedi yada her şerdeki hayır bu sefer hayırla sonuçlandı. Size açık ve net yazayım hikayenin sonunu .

İnternette tanıştık hayatımdaki ilk ciddi ilişkim o kızla idi.
Memleketler birbirine 5 saatlik mesafede idi. Bir firmanın web elemanıydım 900 tl maaş alır her hafta sonu onu ziyarete giderdim . 116 Kg olarak kardeşi ile tanıştım ve beni sevmediler haliyle. Kızla aram iyiydi yada ben öyle sandım . Öyle para yeme yedirme durumu da yoktu . Kendisi emekleri ile birşeyler yapar hediye ederdi. Sonrasıda uzakta bu iş olamayacak diye düşündü heralde ayrıl barış modlarına girdik. Bu postu da o dönem açtım .

Neyse beyler bu posttan bir kaç gün sonra birisi ile etiket yaptı aşk sevgi felan. Tabi kardeşiniz beyninden vuruldu. Cidden o an dünyam bildiğiniz döndü ve beynimde sallanmalar hissediyordum . Ki bu hissi asla unutamam.Aldatıldım yani.

Sonra yok akrabam moduna girdi. Barışmak istemeler felan . Ben dayanamadım memlekette duramadım istanbula gittim . bir firmada güzel bir iş ve maaş hayatım düzene girdi baya bir süre sonra İstanbulda eşim ile tanıştık hemen söz ve nişan oldu askere gittim geldim. evlendim , Allah nasip ederse 4 ay sonra bir oğlum olacak. Mutlu ve mesudum.

Tabi bu süreçte kardeşiniz kg verdi eli yüzü toplandı üstelik acemi birliği kızın memleketi usta birliği ise 45 dk ilerisi başka bir il o dönemde ayrıca zorluyor çakal nişan attıracak sözde bana yermi bunu anadolu çocuğu ..

Şimdi bu postu neden canlandırdın derseniz sebebi ise gene internetin azizliği , aktif olarak yandex mail kullanıyorum. Bu mailin disk hesabında bir scriptler felan vardı kontrol edeyim derken onla fotoları gördüm sanırım bir şekilde saklı kalmış fotolar tabi aklıma geldi bu napıyor diye. Küçük bir araştırma ve sonuç beni aldattığı eleman ile evlenmiş çocuğun belki haberi yok benden belkide tek sevgilisinin kendisi olduğunu düşünüyor :)
benibenimlebirak Ranay mpolat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

O Kadar da mutlu bitmedi yada her şerdeki hayır bu sefer hayırla sonuçlandı. Size açık ve net yazayım hikayenin sonunu .

İnternette tanıştık hayatımdaki ilk ciddi ilişkim o kızla idi.
Memleketler birbirine 5 saatlik mesafede idi. Bir firmanın web elemanıydım 900 tl maaş alır her hafta sonu onu ziyarete giderdim . 116 Kg olarak kardeşi ile tanıştım ve beni sevmediler haliyle. Kızla aram iyiydi yada ben öyle sandım . Öyle para yeme yedirme durumu da yoktu . Kendisi emekleri ile birşeyler yapar hediye ederdi. Sonrasıda uzakta bu iş olamayacak diye düşündü heralde ayrıl barış modlarına girdik. Bu postu da o dönem açtım .

Neyse beyler bu posttan bir kaç gün sonra birisi ile etiket yaptı aşk sevgi felan. Tabi kardeşiniz beyninden vuruldu. Cidden o an dünyam bildiğiniz döndü ve beynimde sallanmalar hissediyordum . Ki bu hissi asla unutamam.Aldatıldım yani.

Sonra yok akrabam moduna girdi. Barışmak istemeler felan . Ben dayanamadım memlekette duramadım istanbula gittim . bir firmada güzel bir iş ve maaş hayatım düzene girdi baya bir süre sonra İstanbulda eşim ile tanıştık hemen söz ve nişan oldu askere gittim geldim. evlendim , Allah nasip ederse 4 ay sonra bir oğlum olacak. Mutlu ve mesudum.

Tabi bu süreçte kardeşiniz kg verdi eli yüzü toplandı üstelik acemi birliği kızın memleketi usta birliği ise 45 dk ilerisi başka bir il o dönemde ayrıca zorluyor çakal nişan attıracak sözde bana yermi bunu anadolu çocuğu ..

Şimdi bu postu neden canlandırdın derseniz sebebi ise gene internetin azizliği , aktif olarak yandex mail kullanıyorum. Bu mailin disk hesabında bir scriptler felan vardı kontrol edeyim derken onla fotoları gördüm sanırım bir şekilde saklı kalmış fotolar tabi aklıma geldi bu mal napıyor diye. Küçük bir araştırma ve sonuç beni aldattığı eleman ile evlenmiş çocuğun belki haberi yok benden belkide tek sevgilisinin kendisi olduğunu düşünüyor :)

Evlenmişsiniz çocuğunuz yolda. Umarım sağlıklı olur :) Tatlış & ponçik olur diyorum ve hikayenin özetinden Evli mutlu çocuklu bir baba çıkartıyorum. :)

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Her ne yaşanırsa yaşansın ''mal'' tabiriniz kesinlikle hoş değil. Belki ileride o da başkasının eşi olacak.

Sosyalpazarci Sosyalpazarci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

kız evlendi beyler.

etme be

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)

oBen adlı üyeden alıntı

Her ne yaşanırsa yaşansın ''mal'' tabiriniz kesinlikle hoş değil. Belki ileride o da başkasının eşi olacak.

az yazmışım ama düzelteyim ayrıca küçük bir not o arkadaş evli.
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al