Merhaba arkadaşlar Cuma akşamı facebook hesabım gireyim dedim. Kullanıcı adımı ve şifremi yazdım . Şifren 17:xx'de değiştir . Bunu yaptığını hatırlamıyorsan tıkla dedi .Tıkladım (bu arada değiştirmediğimi adım gibi biliyorum ) Girdim mail adresi gizli xxxxx@blabla.com benim mail adresim değil . Hemen mail adresime girdim . Baktım 3 tane mail var . ilk mail xxxxx numaralı telefon hesabına eklendi .2nci mail xxxxx nolu telefon ile şifren sıfırlandı . 3 mail. hesabına xxxxx@blabla.com maili eklendi diye mail vardı o maillerin içinde bunu ben yapmadım diyerek hesabımı kurtar seçeneğine tıkladım hesabımı korumaya al diye birşey vardı tıkladım doğrulama için kimlik yüklememi istedi . Yükledim yaklaşık 36 saat oldu . Gelen giden bir mail yok . Anlamadığım şu ben hesaptayken vpnyi açtığımda hesap kitleniyor . Maillerde kahireden girildiğini gösteriyor . Kahireden giriliyorsa hesabın tekrar kitlenmesi gerekmiyor mu . Facebookta bilinmeyen bir açık mı var . Yoksa cookiess yöntemi ile mi çalındı ? Eğer 1 hafta içinde facebooktan yanıt gelmez ise savcılığa gitsem hesap geri alınabilir mi ?

Mailler :