wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting Firması Kurmak İle İlgili Bilgisi Olanlar

41 Mesajlar 5.778 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

Egenet adlı üyeden alıntı

CrimsonKinq merhaba tabiki yarın gün içinde detaylı yazabilirim :)

Çok iyi olur hocam hem ben hemde bilgi sahibi olmak isteyen diğer arkadaşlar yararlanırlar :) Beklemedeyim o halde.

wmaraci
reklam

Egenet Egenet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sunucu Sistemleri
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 4, (%100)
CrimsonKinq nokta Tabiki arkadaslar . Yarın sizlere uzunca yazabilirim. 3-4 bin tl harcamadan sadece 300-400 Tl ile elinizde 100 er adet anlık 1000 2000 online hiti kaldırıcak şekilde web hosting satmak , domain satışları süercin nasıl ilerlediği kendinize ait name server ns yönlendirmeleri , siz uyurken birisi sitenizie girip host aldığında otomatikmen hostun açılıp domainin reglenip müşteriye anında mailin gitmesi ve eğer işler iyi giderse datacenter a sunucu koyup dahada işleri büyütmekten bahsedeceğim.
WaLek Glaus

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
valla iyi olur ;)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 290
  • Ticaret 166, (%100)
online.net makinalari burdan alabilirsin. Buradan daha ucuza hic bir yerde bulamazsin.

wmaraci
wmaraci

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hersey tasarim subu degil goruyorumki herkes bi keseden gidiyor eski datacenterturkiye.com net org sitetasarim.org beyazhosting gibi sitelerin sahibiydim soyle soyliyim bu iste butcen olucak ekip olucak bilgi olucak guvenlik olucak ve sunu diyim yillik sadece cpanel litespeed bunlar gibi verilmesi gereken ucret 3000 bini bulur ve bu konuda hizmet ve herzaman guncellik icin bilgidir gibi onlar lazim whmcs lisansi ve ozel tasarim fiyatlarini demiyorum bile bu iste baskasinin makinasi ile is olmaz 100 kisiye irc sponsoru oldugum zamanlar ve 3000 bin kisiye hosting sponsoru oldum ilk yil guven icin destek icin 2015de kapadim hepsini cunku onune gelen 3 tl aylik host veriyor ve magdur ediyor piyasada bu ucuzluk isi yuzunden bu ise girmeyi pek planlamiyorum hayla yazan cok musterim geri girmemi istedi veya onermemi istedi bu zan altina giremem bugunlerde sadece rusyadan dc alican sadece yazilim yaptigim musterilerimi barindirmak icin herkes birsey diyorda bu isin reklami ve en onemlisi destegini unutmasinlar cok hosting firmasindan calismam icin is teklifi aldim ve bunu gordumki piyasa ölmus insallah kar edersiniz hocam
narinhosting

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 4, (%100)
Snews merhaba sizi gayet iyi anlıyorum sizin bahsettiğiniz sistem tamamen kurumsal olmaktan geçiyor ve bu konuda bilgili olduğunuz ortada. Ama şunu belirtmek isterimki hocam bir insana daha baslangıçta bu kadar ağır külfete sokmamak lazım . biz genelde sıfırdan baslayan müşterileri ilk başlangıç paketi almaları eğer ilerlerse daha iyi paketlere geçmeleri için uyarıyoruz . Bizim bahsettiğimiz 400 tl lik hosting satışa baslangıç paketinde whmcs lisansı 100 er adet sizin bile en güvenebileceğiniz firmada web hostingi ve resellerclup ile domain name api den domain bayiliği var. herşey gayet yasal yollarla . eğer o 100 er hostingi 59 tl den satsa 11 bin 800 tl para yapar. İşte şimdi kurumsallığa gitme zamanı yavas yavas gelmeye baslar. Tek yapmaları gereken teknik desteği iyi tutmak. gerisi tüm işi biz sorunsuz hallediyoruz. Ve burda herkese önerim elinizde yeni yapmaya basladığınız iş varsa ofis kira elektrik su yol yemek işçi masraflarına hemen girmeyin önce bi 5-6 ay yolunuza kişisel bakıp sonra kurumsallıpğa gidin. SAygılar

• Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 4, (%100)
Snews Hocam ayrıca isimtescil in resellerclup super sitesi ile komisyon alarak satış yaptığını ve artık kurumsallaşmaya baslayınca kendi sistemini kurduğunu belirtmek isterim

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

Egenet adlı üyeden alıntı

Snews Hocam ayrıca isimtescil in resellerclup super sitesi ile komisyon alarak satış yaptığını ve artık kurumsallaşmaya baslayınca kendi sistemini kurduğunu belirtmek isterim

Hocam benim bildigim baskasinin isiyle girmem ise cunku kapanma ihtimali yok olmasi gibi domain isi hic yapmadim yalan degil ama bu tur hostinglerde baskasinin sunucusu vbenzeri gibi girmek nekadar dogru bilmiyorum onun icin kurumsalliktan cok kendi sunucusu sart mesala ben 2006 ilk sunucum evimden 16 mbit internetle kendi sitelerimi yapmistim calistirdim herseyiyle onun icin kulfet yuksek ama bu iste is ekmekse hizmetse bunlar birsey degil hocam.emin olun magdur edilicekse hic girilmesin daha iyi kimse beni yanlis anlamasin ama gercekler bunlar

• Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 4, (%100)
Snews tabiki sizi anlıyorum . yazılarınızdan bu işin a dan z ye her halini gördüğünüzü hissediyorum . hocam külfet yüksek evet ama piyasada 3-5 tl ye host satıyorlar ve insanın emeği inan yarıda kalıyor . c panel whm lisasnları sunucu kiraları vesaie vesaire herşeyin hayırlısı olsun bakalım

cliaweb cliaweb Web Hosting Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 356 / 356
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba nexusdoor

Eğer ortalık sistemi haricinde yer sağlayıcılığı yapmayı düşünüyor iseniz bir VDS ile cPanel ve eklentileri şeklinde başlamayı düşünebilirsiniz.

Saygılarımızla ...

Linux Hosting | Linux Reseller | VPS | VDS https://www.cliaweb.com - İletişim : +90 (850) 885 10 39
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al