bilisimhukuku adlı üyeden alıntı

alamaz mahkemeye yolunu gösterin kendilerine domain alma özgürlüğünüz vardır istediğiniz domaini ücretini ödemek şartıyla alabilirsiniz öyle bir pis meslekki bu iş adam almış örnek 34 ALİ 34 Plakasını benim adım ali yaşım 34 istanbulda oturuyorum bana devret birader de adam ne diyecek size bir düşünün alan aldı domaini bitti onun yazarlığı İCANN da geçmez değerli kardeşim gitsin com.tr alsın saygılarımla

Çok teşekkür ederim hocam sağ ol var ol ne güzel bilgilendirdin öyle sen? Tam da öğrenmek istediğim şeydi. Allah razı olsun

iltekmer adlı üyeden alıntı

Önce sen almışsın. Register ayarlarında aldığın adamın adını soyadını kullan. Telefonunu yaz. O adama ait olsun. Sen sadece teknik kayıtçı ol.
Böylece aynı ada sahip olduklarından dolayı ilk gelen alır.
Bu alan adını o kardeşim asla senden alamaz. İstediği kadar lisans ve belgelerle donatsın.
Hukuk sistemi böyle bir şeye izin vermez.
Benim de başıma geldi. Teröristinden üniversitede hoca olanına kadar aynı isim ve soyisimden 10 larca insan vardı. almanyadan biri aradı benim adımı sen nasıl almışsın diye. Ben de kendimi tanıttım. Şaşırdı adam. Belki on yılldır adamla sohbet ediyoruz. Aynı ad ve soyisme sahibiz.

Vay be :D Sen nasıl benim alan adımı alırsın ulan falan :D İnsanlarla da kötü olmak istemiyorum ondan dolayı gitsin .com.tr alsın onu bırakıyorum ben. Yoksa giderim basarım kimliği onuda alırım da neyse :) Çirkefliğe aç gözlülüğe gerek yok diye düşünüyorum