freelance iş ilanları

İnternetten Para Kazanmanın Başarı Formülü !! - Yüksek Başarı Oranı

24 Mesajlar 6.419 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)

cluptr adlı üyeden alıntı

kusura bakmayın hocam öncelikle ama uğraşmayın bunlarla kimseye bir faydası yok hep hayal kırıklığı hep hüsran ben 6 sene önce aldım musa bilmem kimdi ismi 100 tl para verdim :( ama kocaman bir fasa fiso
ne olur yanlış anlama sen satış ortagısın belli ama boşver daha güzel kazanma yöntemleri var makale yaz site tasarla ... gibi gibi

Yoo Önemli Değil Kişiden Kişiye Gore Degisiyor Hocam Ve Tabi ki Her Sektorde' de Oldugu Gibi Kalitenin İyisi de Olur Kotusu de Satış Ortağı Oldugunuzda O Bahsettiginiz Yontemlerde Kendiliginden Gercekleşiyor. Amac İcerik Uretip Site Duzenlemesini Sağlamak Vesaire Hep Dediğim Gibi Kimisi Gercekten Bu İsten Kaliteli Aylik Net Kazanclar Elde Edebiliyor. Kimiside Maalesef Pes Edip Bırakıyor Yazimda da Belirttigim Gibi Satis Ortakligi ni Bir ( Ciftci ) Mantigiyla Dusunebiliriz. Tohumu Ektikten Sonra Uzun Ugraslar Sonucu Hasad Vakti Geldiği Zaman Yuksek Net Kazançlar Elde Ediliyor. Bu yuzden maalesef dusuncenize katilamiyorum. Bilgi Ve Deneyimim Çerçevesinde Satışını Yaptığım E-Kitap Ürünunden Boyle Sorunlarin Yasanmamasi İcin Gayret Gosteriyor. Ve Yardımda Bulunuyoruz. Unutmayın İlk Kazancınızı Aldığınızda Bu Bahsettigimiz Satis Ortakligi(Affilate - Marketing) İşinden O Muthis Duyguya Erisebileceksiniz. Umarim Dilediginiz Kazanca Ulasabilirsiniz. :) Saygılar.

www.hizlikazanc.org
wmaraci
reklam

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
siz ne kadar kazandınız hocam bu övdüğünüz set sayesinde

• Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)

hmttatar46 adlı üyeden alıntı

siz ne kadar kazandınız hocam bu övdüğünüz set sayesinde

Ben bu seti övmüyorum. Para kazanmak isteyen kullanıcılar için bulunmaz bir fırsat olduğunu söylüyorum. Uzun bir zaman zarfında etkili çalışma yapamadığımdan ötürü 0-30 TL Arasında Kazançlarım Değişiyor.

www.hizlikazanc.org

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
+ Azimli kişiler için kaçırılmaz fırsat.

- Uzun zamandır güncelleme yapılmıyor. Çoğu yöntemi kullanarak kazanabilirsiniz ama bazı konularda geri kalınmış.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)

Kanuni adlı üyeden alıntı

+ Azimli kişiler için kaçırılmaz fırsat.

- Uzun zamandır güncelleme yapılmıyor. Çoğu yöntemi kullanarak kazanabilirsiniz ama bazı konularda geri kalınmış.

Yani Sonuc Olarak ? Eksik Birsey yazdiniz yaziyi alinti ile kopyalarsaniz daha iyi cevap verebilirim kendi dusuncenize gore degil !

www.hizlikazanc.org

batuski batuski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 60 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
Bu tarz para kazanma vaat eden set vb.lerine hep ön yargılı olmuşumdur.Zamanında hazır mobil uygulama satan biri vardı.O zamanda belirtmiştim bunu.Umarım kullanıp, kazanan birileri vardır da aydınlatır bizi (gerçi kazanıyorsa da aydınlatmaz, kazandığı seti satmaz neden satsın zaten kazanıyorken ?) gibi sorular benim kafamda hep soru işareti hayırlı kazançlar dilerim

• Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
batuski Bu Tarz Ön Yargılar Gayet Normal Hocam :) Sorunuza gelecek olursak güzel bir soru; Şöyle ele alalım. Bu eğitim setini aslında hemen para kazanacaksınız veya milyoner olacaksınız demiyoruz. Doğru adım ve tekniklerle emeklerinizin karşılığını alacaksınız.
Diğer sorunuz ise; Madem Kazanıyor niye kazandıklarını paylaşıyor veya satıyor.
Türkiye'de Özellikle bu işi doğru bilen çok azdır. Ve bu işten para kazanan satıcı kullanıcılarına bu ürünü tanıtır. ( Tabi kendi oluşturmuş olduğu kitlesine) Ve ürün ne kadar kaliteli ve sonuç odaklı olursa halliyle satıcı ve alıcı arasında kırılmaz bir bağ oluşuyor. Ve bu nedenle ilerleyen zamanlarda bu tür sorunlarda kimi, niçin tercih edeceğini çok iyi biliyor. Kısacası para kazanma odaklı bakmaktan çok kendi kitlenizi ve markanızı oluşturmak için Bu tür setler hazırlanıyor. Umarım sorunuza cevap olmuştur. Anlamadığınız bir nokta olursa çekinmeden belirtin.

www.hizlikazanc.org

semihsadi semihsadi www.onlinetahta.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 25 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Satis oratkligi iyi bir sistem elbette ama bu.kitapla olma zaten . bir urun olacak bir emek.olacakki satis ortagi olunsum. Kolay gelsin
Trablus

kişi bu mesajı beğendi.

http://onlinetahta.com -> Canlı Dershane- Video Dershane-Uzaktan Eğitim

• Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)

semihsadi adlı üyeden alıntı

Satis oratkligi iyi bir sistem elbette ama bu.kitapla olma zaten . bir urun olacak bir emek.olacakki satis ortagi olunsum. Kolay gelsin

Katılıyorum Fakat bunlari yapabilmeniz icin arastirmaci, bilgiye acik olmalisiniz. Bu kitap bu gibi durumlara yarıyor ve yardımcı oluyor.

www.hizlikazanc.org

• Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Satışlar Devam Ediyor.

www.hizlikazanc.org
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al