wmaraci reklam
lidertakipci

2000 TL bütçe ile ne yapılabilir ?

23 Mesajlar 2.538 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
İyice bilgi sahibi olun, bu arada para biriktirin ve o sırada ne yapmak istediğinizi şekillendirmiş olursunuz.

Biraz sabır:)

Kolay gelsin.
Dorebar Engin124

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

altef4 altef4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 14 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
allah tüm öğrencilerimize akıl fikir versin, elde tutulur bir proje üretirsin yazılımını tamamlarsın ona fikir denir bu fikir 10.000 20.000 50.000 kişilik küçük bir kitleye ulaşır startup olur. ne güzel hemşirelik bitirmişsin baksana işine gücüne yok instagram paketi yok bilmem ne 2.000 lira para biriktirmişsin nasıl hiç etsem diye fikir arıyosun
Engin124

kişi bu mesajı beğendi.

Engin124 Engin124 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
altef4 şimdilik küçük bişey arıyorum. Daha büyük fikirlerim de var ama onlara sıra gelmedi ilerleyen vakitlerde o fikirlere de girişicem

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Aleykümselam. Site kur reklam yap ve kazan derim. İlk aklıma gelen.
Engin124

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

KIRGIN KIRGIN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ne yaparsanız yapın, yatırım yaptığınız şeye yine emek vermek mecburiyetindesiniz. Sadece parayı yatırayım. bana her ay kazanç versin ben yatayım düşüncesi olursa yatırımınız boşa gider.
bu düşüncemi sizi tenzih ederek söylüyorum.
Engin124

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Arkadaşlar öğrencileri niçin küçümsüyorsunuz ? Ben 2006 yılında ilk sitemi açtım üniversitenin ilk yılında, mynet'ten mysite açmıştım. Ptc ptsu gibi işlerle vakit kaybettim 2-3 dolar için, ardından hotfile download işinden günde 1-2 dolar kazandım diye sevindim, surf yapıp para kazandım komik rakamlar hala 220 ref üyem var uğraşmadan sitelerime hit gönderebiliyorum ref üyelerden banada geldiği için, akabinde kendi sitelerimi kurmaya başladım sürekli güncel ve özgün. Okul 2. örgün olduğu için gündüz tüm vaktimi ayırabiliyordum mühendislik okuduğum halde fakat okulun son senesinde adsense gelirimi asgari ücret seviyesine getirmiştim aylık 800 tl civarı ortalama gelirim vardı okurken, tabi yıl ozaman 2010'du yanımıyorsam o yıllarda asgari ücret o civardaydı.

Uzun lafın kısası hayalci olmamak lazım benim baya tecrübe kazanmam gerekti bu işler için ama içinizde heves varsa ayaklarınız yere sağlam basarak fazla yüksek uçmadan başlayın. Yatırım yapmak için önce tecrübe kazanın tecrübeniz yoksa riskli işler bu işler yatırım yapmak.
Engin124

kişi bu mesajı beğendi.

Dolphin Dolphin Web Tasarım & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım & SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 131 / 321
  • Ticaret 22, (%100)
Gelirli site almak en mantıklısı.
Engin124

kişi bu mesajı beğendi.

hayat illegal!

Mustafayasar Mustafayasar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Design & Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 106 / 51
  • Ticaret 12, (%92)
Sizin bölümde ne anlatılıyor pek bilmiyorum ama sağlık hakkında bilgin var ise;

29- saglikturkey.com
30- sagliklisayfalar.com
31- saglikvedoga.com
32- saglikliyasamgunlugu.com

Bunlardan birini tescil edip sağlam bir site kurup kaliteli içerik tanıtım yazıları ile gelir elde edebilirsiniz.

Bunlarla ilgilenmiyorsanız https://wmaraci.com/forum/alan-adi-bilgi-alisverisi/49-adet-bosta-com-net-domain-surekli-guncel-420843.html

konumda güzel boşta domainler var. Bunların satımını yapabilirsiniz. kalitelidomainler.com boş durumda.

• Üyelik 07.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar öğrencileri niçin küçümsüyorsunuz ? Ben 2006 yılında ilk sitemi açtım üniversitenin ilk yılında, mynet'ten mysite açmıştım. Ptc ptsu gibi işlerle vakit kaybettim 2-3 dolar için, ardından hotfile download işinden günde 1-2 dolar kazandım diye sevindim, surf yapıp para kazandım komik rakamlar hala 220 ref üyem var uğraşmadan sitelerime hit gönderebiliyorum ref üyelerden banada geldiği için, akabinde kendi sitelerimi kurmaya başladım sürekli güncel ve özgün. Okul 2. örgün olduğu için gündüz tüm vaktimi ayırabiliyordum mühendislik okuduğum halde fakat okulun son senesinde adsense gelirimi asgari ücret seviyesine getirmiştim aylık 800 tl civarı ortalama gelirim vardı okurken, tabi yıl ozaman 2010'du yanımıyorsam o yıllarda asgari ücret o civardaydı.

Uzun lafın kısası hayalci olmamak lazım benim baya tecrübe kazanmam gerekti bu işler için ama içinizde heves varsa ayaklarınız yere sağlam basarak fazla yüksek uçmadan başlayın. Yatırım yapmak için önce tecrübe kazanın tecrübeniz yoksa riskli işler bu işler yatırım yapmak.

Öğrenciyiz diye okula gitmekten başka yapacak bir işimiz yokmuş gibi davranılıyor (her yerde her zaman) ama asıl üretkenlik bu zamanlarda oluyor.
PanDooRa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Dolphin adlı üyeden alıntı

Gelirli site almak en mantıklısı.

News kayıtlı site almayı düşünüyorum hocam fakat adsense hesabım yok yani hiç kabul edilmedi sitelerim. Önce bu sorunu çözmem gerek
ahmedy55

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al