Genel bilet sitesi tasarımı yapabilecek veya bilet yazılımda görev almış ekip kurmuş veya ekip kurabilecek yazılımcılar arıyorum. Ortak olarak ta kabul ederim. Niyetim e bilet sayfası yaptırmak ve turizmci ortak bulmak kazanç elde etmektir. Elde edilecek kazançtan pay almak isteyen olursa seve seve kabul ederim. İçeriği genel e bilet ve hizmet üzerine olacak. Domainlerimin adını buraya yazmak isterdim fakat daha 1 günlük üyeyim banlanmamak için yazamıyorum. uçak otobüs gemi ido budo hac umre yht konser sinema müze tiyatro spor bölümleri olmalı. Spor bölümünde futbol basketbol valeybol hentbol beyzbol buzhokeyi atletizm güreş kumatlama sırıkatlama karate yüzme motorkros formula1 seçenekleri olmalı. Araç ve otel kiralama lokanta ve hastane rezervasyonu ve vize işlemleri yapılabilmeli. Ben biletciyim böyle bir site ne duydum ne gördüm diyenler varsa şunu söylemek istiyorum. Turizm piyasasında genelde uçak otobüs ido biletleri satılabilen yazılımlar mevcuttur ve piyasa için yeterli gelmemektedir. ve piyasa genel bilet yazılımına ileri derecede muhtaçtır. Bu vesile ile hem güzel bir tasarım yaparsınız hemide çok sayıda turizm şirketlerine yazılım satma fırsatı doğmuş olur. Yapmış olduğum teklife cevap yazabilecek tasarımcılar varmı burada.?