wmaraci reklam

Hayvanlar Hakkında Yeni Projemden Bahsetmek İstiyorum

9 Mesajlar 898 Okunma
smmexpress

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Merhaba sevgili dostlar, bugün sizlere Hayvanlar için ileride yapacağım bir projeden bahsetmek istiyorum. Bugün hayvanlar(.)tv alan adını kayıt ettim, uzun zamandır aklımdaydı ve bu zamana kadar alınmadığı için kendimi ayrıca şanslı hissediyorum.

Şimdi size aklımdan geçenleri bahsetmek istiyorum.

• İlk amacım bu iş için sağlam bir yatırımcı bulmak, bunun için birçok iş adamının kapısını çalabilirim.
• Masaüstü site kurulumu, mobil versiyonu ve mobil uygulaması için profesyonel bir ekip ile anlaşacağım.
Hayvanlar(.)tv'de sadece video yüklemek mümkün olacak (video dakikası maksimum 3 dakika düşünüyorum).
• İnsanlar ekledikleri videolara sticker yapıştırma imkanı bulacaklar (sadece hayvan stickerleri)
• Kendilerine ait profilleri olacak her üyenin.

Benim aklımda olan şu an için kaba taslak fikir budur. Sizinle beyin fırtınası da yapmak isterim. Ben uzun yıllardır hayvan siteleriyle ilgilenmem yanı sıra sokak hayvanları içinde çok fazla mücadele de bulundum. Şu an çalıştığım özel şirketten dolayı sadece sabah-akşam verebiliyorum yiyecek/içecek.

Sizlere karşı dürüst olmak istiyorum. Bir insan dilediği kadar para kazansada, eğer işini sevmiyor ise kazandığı paradan tat alamaz. Bu benim kişisel düşüncem, ben hayvanları çok fazla seviyorum. 2 köpeğim, balıklarım, kuşlarım ve sokakta beslediğim onlarca hayvan var. Her şey bir yana bu tarz bir proje tutmasa bile sevdiğim işi yapacağım ve o iş için uğraşacağım.

Değerli yorumlarınız benim için çok önemlidir.
Saygı ve Sevgilerimle
Tevfik AKTUNÇ
HeadCMoon

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Keşke keşke olsa bu... Sevinerek okudum. Evcil bir hayvanım yok ama sokaktaki tüm hayvanlar evcil hayvanım gibi. Şu an bile ofisin önünde 7'ye yakın kedicik mamalarını yiyor. Umarım olur çok çok isterim :)

Domain çok güzel, başarılar dilerim.
Tevfik

kişi bu mesajı beğendi.

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Grafik ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşılayabilirim (aşırı olmamak kaydıyla)

Ben de bir hayvanseverim, evimde 2 tane (biri o*uspunun önde gideni olmakla birlikte) kedim var.

İnsanlara hayvanlarını tanıtma şansı verebilirsin. Ha bir de eş bulma sıkıntısı çeken hayvanseverler var. Belki küçük bir ilan sayfası da olabilir.
Tevfik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Desteğinizden ve ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğer bir yatırımcı bulup projeye adım atarsam projenin grafik işlerini ücretli yaptırmayı hedefliyorum. Sonuçta bir emek olacak ve insanlar da emeklerinin karşılıklarını sonuna kadar almalılar.

Eğer kafamda tasarladığımı iyi bir anlatımla yazılı olarak gerçekleştirebilirsem, geriye yatırımcıyı ikna etmek için çabalayacağım.

wmaraci
wmaraci

psdlider60 psdlider60 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel düşünceler kardeşim umarım başarılı bir proje olur

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
hayırlı uğurlu olsun çok güzel isim ve proje bence. inşallah bir aksilik olmaz da projen tutar.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Projeniz gayet mantıklı ve severek sadece siz bile kullansanız yeter bende sokak hayvanlarını beslemeyi seviyorum.

Eğer bir proje yatırımcısı bulursanız ve başlatırsanız bana özel olarak gönderirseniz seve seve kullanırım özellikle siteden ziyade bir telefon uygulaması yapmanızı öneririm.

Saygılar başarılar.

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
selamlar 😑 size cok onemli bir. proje belirtecem tabi yapilabilirmi bilemiyorum instagramda hayvan sever insanlar videolar paylasiyor egleniyor bunlara canli yayin koymak gibi bir durumunuz olursa site bu şekilde kaynaşma ortami şaglar yazinizi pek okumadim ama proje dusunurseniz bu şekil olabilir

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Canlı yayınlar biraz amacını aşabilir, bu nedenle pek tasvik etmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al