hasmer Hocam peki sen zannediyor musun ki onların o çok savunduğun insanların bizi sağ koyacağını? Esed'i kim destekliyor? Rusya. Adamlar daha dün idlib'e kullanılması yasak olan bir silah kullandı ve çoluk çocuk herkesi öldürdü. Dünya da kim müdahale etti duruma? Hiç kimse. Orada ölenler başka bir millet miydi? Hayır bizim milletimizde zamanında satılmış topraklarımızdı. Ordaki insanlarda Türk'tü ordaki insanlarda müslümandı. Ama hiç birine acımadılar. Bize de acımayacaklar. Biz Osmanlı döneminde de Selçuklu döneminde de ondan önceki devlet dönemlerimizde de hiç bir mazluma zarar vermedik. Fatih sultan mehmet istanbulu aldı dininizi istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz dedi. 1 kişinin bile burnu kanamadı. Bana gelmiş adolf hitler diyosun. O dangalak kim de sen onu bizim milletimizle kıyaslıyorsun. Adam ne halt ettiyse etmiş bizene. Kaldı ki kendisinin isminden başka bir şeyini de bilmiyorum. Hani diyorsun ya herkes ölsün öyle mi yok bilmem ne dünya barışı vs bir sürü zırvalıklar. CHP iktidarı döneminde yani 2000 yılı dönemi öncesinde Ülkende yaşanan olaylardan haberin var mı? Bak ben sana bir tane anlatayım. Adamın biri bir kaza geçiriyor hastaneye götürücek ambulans yok. dolmuşla hastaneye gidiyor hastanedekiler ssklı değil diye hastaneye almıyor. EKMEK KARNESİYLE MİLLETE EKMEK VERİLİYOR EKMEK KARNESİYLE. Koalisyonlar yüzünden, devletin başında ki çekişmeler yüzünden ülkede krizler yaşanıyor. Ülkenin başında ki satılmış iktidarlar yüzünden borsamızda 1 gece bütün herkes elindekileri kaybedip bu durumdan haberdar olan köpekler 1 gecede servet sahibi oluyor servet. Adolf hitler şunu yaptı bunu yaptı demeden önce kendi tarihini bir bil ondan sonra gel konuşalım. Ayrıca şunu belirteyim. Bu Dünya'da OSMANLI İLE BİRLİKTE BARIŞ BİTTİ. Sen dünya'da barış mı var zannediyosun. Avrupa birliği nato felan dünya barışını koruyor mu zannediyorsun. Madem öyle niye ülkemizin sınırlarında habire müslümanlar ölüyor. Hani dünya barışı ? neredeler? Ben sana söyliyim kurdukları oyunların bir bir tutmasını izliyorlar. Bizi kültürlerimizden kopardılar, özümüzden kopardılar, inançlarımızı bitirdiler, dinimizden kopardılar. Sen hala barış diyorsun. Barış diye bir şey yok. Bugün sen onları vurmazsan yarın onlar seni vurur. Bunu unutma. Biz gidip rusyada ki amerika da ki mazlumları öldürelim demiyorum. Devletlerden bahsediyorum. Her neyse. fazla vakit harcadım gereksiz bir iş için. Allah Kimseyi Doğru Yoldan Ayırmasın.