Merhaba Arkadaşlar, Bu Konu Hakkında Ücretsiz Olan Birşeyi Satmaya Çalışan Bazı Arakdaşlar Var Bende Onun Yerine Herkes Yararlansın Dedim,

1. Adım: Primo uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. (Google Play’den indirmek için tıklayınız.)

2. Adım: Primo uygulamamızı indirdikten sonra kuruyoruz.

3. Adım: Primo uygulamasının kurma işlemleri tamamlandıktan sonra, kayıt oluyoruz. (Kayıt esnasında herhangi bir E-posta istenmiyor.)

4. Adım: Bu adımda karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir. Unutmayacağınız bir kullanıcı adı ve şifre belirleyiniz.

5. Adım: Sizlerden telefon numarası istenecektir. Bu telefon numarası alanına kendi cep telefon numaranızı giriniz.

6. Adım: Kendi telefon numaranızı yazdıktan sonra, telefonunuza doğrulama kodu gelecektir.

7. Adım: Telefonuna gelen doğrulama kodunu, Primo uygulamasında ki kutucuğa yazıp ” Submit ” diyeceksiniz.

8. Adım: Artık programımız aktif oldu ve kayıt işlemlerini sorunsuzca hallettik.

9. Adım: Primo uygulaması sizlerin üyeliğine özel hemen bir yabancı numara verecektir. Verdiği numaralar çoğunlukla +1 ve +2 alan kodlarıyla başlar. Daha farklı alan kodları ile karşılaştığınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınızı zannetmeyin.

Primo Kurulumu Bu Kadar Basit :)

Herhangi Bir Sorunda Mesaj Atabilir,
Veya Konu Altına Yorum Yapabilirsiniz,,

EK : Whatsapp Kullanmak İstiyenler İçin, Mesaj Gönderme Değil Beni ARA'ya Basın Onun neden olduğunu bilmiyorum ama Mesaj Göndermiyor Arıyor :)

İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana :D