komedyatube adlı üyeden alıntı

Her siteye bir kere yorum yapıldığını bilmiyordum. Her gün bir daha yorum yapılabiliyor diye düşündüm. Sistem bana yaramadı diyelim o zaman. Size bir geridönüş daha yapıp konuyu noktalıyim. Puanları standart 1 puan yerine herkesin isteğine göre yapın mesela 1-5 arası puanan istediğini versin kendi sitesine yorum yapılınca. Böylece daha seri ve çok yorum almak isteyenlerin ihtiyacı görülür. Hem de sitenizde kredi vs konularında önünüz açılır. Kolay gelsin başarılar.

Puanların standart 1 olması gerekir. Siz projeye sadece size iyi gelebilecek yerlerinden bakındığınız için verdiğiniz feedbackler yetersiz oluyor. Bunuda şöyle açıklayayım. Kişi sitesi için 1 puan verir siz kendi blogunuz için 5 puan verirseniz doğal olarak haliyle diğer üyeler asla 1 puanlık ile uğraşmayacak ve sadece 3 ve 5 üzeri sitelere yorum yaparak daha çok puan kazanmak isteyeceklerdir.

1 puanlık hiç bir site yorum almaz ise o kişinin sistemde barınmasının bir anlamı kalmaz.

Geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederim hepsini tek tek not alıyorum ve değerlendirip uyguluyorum.