wmaraci reklam

Venezuela halkından türk vatandaşlarına referandum uyarısı

94 Mesajlar 8.602 Okunma
smmexpress

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
masteyen Bak görüyor musun, insanlar sistem değişikliği ile dünyaya diz çöktürmeyi planlıyor. 18 yaşındaki gençleri meclise sokunca, sözde karar mekanizması hızlanınca dünyaya diz çöktürecek kapasiteye erişeceğiz. Adamın isteği ya en büyük olacağız ya öleceğiz. İnsan gibi yaşama derdi yok. Sen bu insanlardan mı umutlusun ?

wmaraci
reklam

inan02 inan02 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
hasmer bende onu anlatıyorum şuan liyakat korunamıyorsa belki yeni sistemde korunur.

• Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
mustix “Şerefli bir ölüm, şerefsizce bir ömürden daha iyidir”

• Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
inan02 Biz şimdi şerefsizce mi yaşıyoruz?

Bak masteyen, buna da bak. Bu genç insanca yaşama isteğini şerefsizce olarak görüyor. :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
mustix anlama kapasiten bu kadarsa evet.( Adamın isteği ya en büyük olacağız ya öleceğiz. )
Bu sözüne ithafen yazdım bizim kanımızda var ya en iyisi ya hiç!

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)

inan02 adlı üyeden alıntı

hasmer bende onu anlatıyorum şuan liyakat korunamıyorsa belki yeni sistemde korunur.

kardeşim benim biz ne zamandan beri geleceğimizi "belkilere" bıraktık. Eğer öyle olsaydı kurtuluş savaşını nasıl kazanırdık? Hadi bekleyelim belki padişah bişey yapar da bizi savaştan kurtarır mı deseydik.

15 yıldır liyakatı TEK BAŞINA İKTİDAR olmuş parti sağlayamamış sonra gelmiş bize tüm yetkileri verin diyor, üstüne biz liyakatı getireceğiz diyor? Sence bunun inandırıcılığı ne kadar fazla?

Son olarak birşey diyeceğim. Eğer bu teklifi AKP değil de diyelim CHP getirseydi aynı şeyleri söyler miydin?, aynı şekilde bu anayasa için CHP'yi savunurdum derdim diyebiliyorsan hiç durma git oyunu kullan. Ama bu parti ve kişi meselesi değil.

Biz geleceğimizi "belkilere", şanslara "kişilere" bırakamayız. Biz halkız, biz genciz, biz kendi geleceğimizi kendimiz inşa etmeliyiz.

Bu kadar aciz olursak, bizim başımızdakiler zengin olurken biz yolsuzluk çekeriz. Lütfen bunu iyi anla ve elini vicdanına koyarak kararını ver.

iyi geceler.
AhmetA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Bak masteyen adamın kanında varmış. Kesin osmanlı torunusundur sen. :D

masteyen sen bu adamlara güveniyorsan, seninle anlaşamayız biz.

Hadi selametle...

• Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
hasmer hocam 2019 da bu partiyi seçeceğimizi kim söyledi belki daha iyi bir insan gelir onu seçmemiz gerekir. Hep bu adam üzerinden yürümek olmaz.
İste sizde benim dediğimi yazmışsınız. Biz padişaha bırakmamışız Kurtuluş Savaşına girmişiz ya ülke bizim olacak yada öleceğiz. Bu mantık yazdığımın aynısı.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
inan02 bak yazdıklarımı tane tane oku, ondan sonra anlatmak istediğimi gayet iyi anlarsın. Ben sana parti seçeceğiz demedim bu partiler üstü kişiler üstü meseledir dedim. AKP milletvekillerinin dahi görüşü alınmadan bu metin hazırlandı. Kimler tarafından hazırlandı? Kimse cevap veremiyor? Sen nasıl bu kadar körü körüne inanıp ya belki en iyisiyiz oluruz diye kararını veriyorsun. Biz bunu anlatıyoruz, bu parti kendisinin aldatıldığını itiraf etmedi mi? Etti. Eee şimdi de aldatılmış olamaz mı? Bu kimin hazırladığı belli olmayan anayasal metin birileri tarafından servis edilmiş olamaz mı?

Yarın bir gün birisi gelir bu güçlerle emperyal devletlerin amaçlarına hizmet edebilir. Onu denetleyebilecek mekanizma yok. 600 milletvekilinden 400 milletvekilinin onayı alınması demek, bugün AKP milletvekillerinin %90 ının başbakanı divana götürmesi gibi bir şeydir. Hatırlarsan AKP milletvekilleri anayasa metini hazırlanırken boş kağıda imza atmışlardı.

Hani demokrasiyi sürekli yüceltiyorlar ya! daha kendisine oy vermiş seçmenin görüşünü bile almadan anayasal metin hazırladılar. Sonrada bu seçmelerden oy istiyorlar.

Bizim anlatmak istediğimiz nokta bu, umarım anlarsın. Biz sistem değişikliğine karşı değiliz kardeşim. Biz, kimler tarafından hazırlandığı belli olmayan bu anayasal metine karşıyız.

Bilmem anlatabildim mi...

dursunyilmaz dursunyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 24 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar evet diyenlerde hayır diyenlerde bu ülkenin vatandaşı, ve refahı hak ediyor. Ben evet oyu veriyorum, hayır oyu verenlerden de mantıklı gerekçeler var. Bana göre de bazı maddeler üzerinde biraz daha düşünülebilirdi. Ama şöyle bişey var; sonuç belli oldu bu hafta.. Herkes alacağını aldı, borsa da evete odaklandı. Bloomberg'in uluslararası hesabına bakıp "Dude is back" ibaresini görebilirsiniz. Her iki tarafta gidip oyunu kulansın, inşallah hayırlısı(ironisiz) olur ükemiz için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al