Kardesim su kendilerine backlink nedir bilmeyen kisiler seo expert veya seocu yazan kisilere sunu diyim backlink dediginiz bolum ve sektorune gore karsilikli dogrulanmadigi surece dilersen 5milyon backlink kayit etsen bos spama duser yanarsin 5 paravan blog ac en az 6 ay ilgilen duzgujce sitelerinle sadece donusumlu dost siteler diye ekle 6 aydan sonra daha cok fayda alirsin bu haber siteleri ilede ilgili yani anliycagin gecen bi musterim geldi sitesi spama dusmeden once 600 tl sadece sitenin alt optimizsyon ic seosu icin teklif vermistim cok pahali dedi 5 ile 50 tleye seo yapanlar var dedi dedigim kelime gidin yaptirin aradan 2 ay sonra spama dustu yardim istiyor ve ceski dinleseydim dedi ilk once ic seonuzu optimizasyon linklendirme ve hatalari gidermeden bunlarda seoda yuzde 80lik kisim ve gunluk 2 3 saat gunde maximum 5 icerik girip.pingleme yapmadikca bunlarda yuzde 18lik kisim backlink yuzde ikilik kisimdir ve bu kisimda pek onemli olmuyor 3 5 paravan blog acar onlarla ilgilenir link veririm daha iyi olur donusumlu seo dedigin emek ister 1 hafta ilk sayfa olan siteler 1 ay sonra hicbiryerde gorulmuyor :) anliycagin vaktin varsa ugras yoksa gercekten bu isi bilen kisilerle fiyattan kacmayin anlasin ve sitenizi buyutun hocam size bi dost tafsiyesi bu backlinkleri seo sananlar yuzunden ben bu seo isini sadece ozel musterilerime ve kendi sitelerime yapiyorum dogal seo herzaman en guzeli ve saglam olandi cogu kisi yok 20klik gunluk giris su bu diyenlere bi tafsiyem bunlarin yuzde 60 bottur yani anahtar kelimeden gelenlere bakin veya direk girislere bakarsaniz 20 k oluyor 5 k maximum en saglam bi sitede neyse eminim backlink satanlar sozde seo expert diye bi meslek cikaranlar cok karsi cikicak ama dogru olanlar bunlar