Hocam tutar ama yalnız yeni bir fikir değil bir sürü benzer proje var yıllardır faaliyette olan. İşin diğer bir tarafı piyasada bilinen diğer sitelerde alıcı panelinden siparişte bulunup şu alanda makale istiyorum diyorsunuz ve üyelere sms ile alınabilecek makale işlerinin panellerine düştüğü bilgisi veriliyor. Yani alıcı siteye girip ordan bir kısmını gördüğü makale yerine sipariş üzerine istediği konuda makale alıyor. Sizinki de güzel bir fikir makale yaz yükle, elbet alıcı çıkar mantıklı. Sizin sistemi daha çok sevdim hocam dürüstçesi bende boşta kaldıkça eklerim.

Yazanlar kısmında şuana kadar hiç bu işi yapmadım ama kurumsal görünen popüler bir makale yazıp para kazanma sitesine üye oldum ve saatte 11 adet sms gönderdiklerini görünce iptal ettim üyeliğimi. Nette araştırdım adları çıkmış ödeme eşiği haftalık değil 200 tl, birde haftada 10 makale sınırı var, sınıra ulaşamadım 20-30 tl ceza, makalen beğenilmedi ceza kestik gibi durumlar oluyormuş. Bu alanda güvenilir site açığı var tutar bence projeniz.