Bilmediklerini sorarak cevap bulabilir, Bildiklerinizi cevaplayarak tesekkurlere boğulabilirsiniz kar gütmeyen kuruluş olan Bilen Cevaplasın sorulara çözüm olmaya devam ediyor. Hem sorarak Hem Cevaplayarak arkadaşÄºıklar kurabilir cevapsız kalan sorulardan kurtulabilirsiniz. 30 Saniyeden kısa bir sürede kayıt olabilir e-posta onaylama derdinden kurtulabilirsiniz. Yaklaşık 20 Kategorisi ve 50 sorusu olan bilen cevaplasın Toplam 69 Cevap ile ilerleme kaydediyor. Kategorilerimiz : Aile/İlişki, Eğıtım Ögretim , Sağlık , Bilmeceler, Dini Sorular , Hayvanlar , Rüya Tabirleri , Genel Sorular , Seyahat Tatil ile ilgili Sorular , Siyaset Politika , Sosyal Ağlar ve daha sayamadığım kategorilerle sorunu uygun kategoride sor cevaplar gelsin. Peki bilen cevaplasın sitesi bu işi ücretsiz mi yapıyor diyenler olacaktır tabi. Evet bilen cevaplasın bu işi ücretsiz yapıyor amaç yardım olduktan sonra her zaman bu işteyiz 1 Yılını tamamladıktan sonra büyük yeniliklere imza atmaya hazırlanıyoruz üye sayımız 27 ye ulaştı daha da artacak bu yazıyı sizler belki 1 ay sonra okuyacaksınız belki 1 yıl üye sayımız degişecek belki tasarımımız değişecek ama değismeyecek olan tek şey hizmetimiz. Google aramalarında bilencevaplasın yazarak 1 cilige yükseldiğimiz gibi soru sor yazıncada 1 ciligi alacagomiza eminiz. Kayit Olmak İçin bekleme soruna cevap arıyorsan sorman yeterlidir Siteye Gitmek İçin Tıkla eklerseniz memnuun OLURUM site www.bilencevaplasin.com