freelance iş ilanları

Ajans aboneliği almalı mıyım?

7 Mesajlar 993 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Merhabalar,

Bir kadın sitem için günde en az 2 adet +500 kelime özgün makale girişi yapılıyor. Gün içinde siteyi daha da aktif tutmak ve başarılı bir şekilde hit alabilmek için daha fazla makale girişi yapmak istiyorum. Bunun için de iha, aa, dha gibi ajanslardan birisinden magazin, sağlık ve yaşam kategorilerinden abonelik almak istiyorum. Ajansın verdiği haberleri girmek ne kadar mantıklı olur?

wmaraci
reklam

umityilmazcomtr umityilmazcomtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** Y**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
haber sitesi yada magazin sitesi olmucaksa ağırlık almak mantıklı değil

Bedava Fiyatına Video Sayfasında Reklam Hizmeti PM

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Bu kadar gözünü karartmışsın madem ben sana kısa vadede çok daha iyi geri dönüş alacağın bir strateji önereyim, ne dersin? :)

- Düzenli olarak kısa ve bol görsele sahip, MUTLAKA çarpıcı olacak spesifik liste içerikleri oluşturun. (Örn; Daha Kısa Sürede Eşya Katlamanın X Püf Noktası)

- Facebook sayfalarınızı açıp düzenleyin ve bu yukardaki listeyi Facebook üzerinden öne çıkartmak suretiyle SADECE ilgili kitlenize öne çıkartın. Süreyi de 1 hafta / 25 TL gibi tutabilirsiniz.

- Gönderiyi beğenen kişileri "Davet Et" butonu yardımıyla sayfaya kazandırın.

- Instagram hesabınızı oluşturun, kitlenizin ilgisini çekecek ilgili video paylaşımları yapın. Bio bölümüne de linkinizi yerleştirin. Facebook için ürettiğiniz içerikleri biraz tırpanyarak burayada atın.

Böylece hem değerli sosyal medya hesaplarınız olmuş olur, hem de aktif sosyal medya tabanlı hitiniz olmuş olur. Bunlara Google tabanlı olarak gelecek hitler, site içerisinde Bounce Rate'e faydasını da düşünecek olursak değme keyfine gitsin! ;)
Gucluyazar MesuT Dijital34

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

• Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Being Öncelikle detaylı geri dönüş için teşekkür ederim hocam.

Sitemde paylaşmış olduğum içeriğin linkini, açmış olduğum facebook sayfamda paylaşacağım. Paylaşmış olduğum gönderiyi de öne çıkaracağım. Buraya kadar tamam ancak linke giren kişi geri dönüp gönderiye de beğeni yapar mı ki? :)
Birde hocam bu facebook sayfalarının sıfır beğenili olması kullanıcı açısından bir eksi midir, sayfayı beğenmesi açısından.
Tekrar teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Gucluyazar senin zaten amacın Fb kasmak değil, o içeriğe kullanıcıyı çekmek olacak. Özellikle bayan kitlesi ıgıdık zıgıdık her şeyi beğenmeye bayılır :) Beğenen olursa ne ala, olmazsa da zaten sen tık amacına ulaşmış olacaksın.

Facebook veya diğer bir hesap olması fark etmez; 10K bot ile sayfanız görüneceğine 100 tane gerçek kullanıcı olsun derim. ;)
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Being'e sayfa begenisi olayında katılıyorum 100 k sayfa beğenisi var ama gönderiyi 2 kişi beğenmiş ne kadar mantıklı ??

Bizim insanımız bir şeyi beğendiyse zaten beğenir ; bunun bir de şu avantajı olur sana oldu 4 - 5 kişi paylaştı senin linkini bu da sana sosyal medya seo çalışması gibi olur.

Dip not : Facebook gönderi öne çıkarma yapmayı düşünürsen yüzde 20 indirim ile yardımcı da olabilirim ben. 25 tl gönderi öne çıkarılırsa siz 20 tl ödeme yaparsınız bana.
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

Gucluyazar senin zaten amacın Fb kasmak değil, o içeriğe kullanıcıyı çekmek olacak. Özellikle bayan kitlesi ıgıdık zıgıdık her şeyi beğenmeye bayılır :) Beğenen olursa ne ala, olmazsa da zaten sen tık amacına ulaşmış olacaksın.

Facebook veya diğer bir hesap olması fark etmez; 10K bot ile sayfanız görüneceğine 100 tane gerçek kullanıcı olsun derim. ;)

Anladım hocam, önerileriniz dahilinde yoluma devam edeceğim. Ajans aboneliğine hiç bulaşmıyorum o halde :)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Being'e sayfa begenisi olayında katılıyorum 100 k sayfa beğenisi var ama gönderiyi 2 kişi beğenmiş ne kadar mantıklı ??

Bizim insanımız bir şeyi beğendiyse zaten beğenir ; bunun bir de şu avantajı olur sana oldu 4 - 5 kişi paylaştı senin linkini bu da sana sosyal medya seo çalışması gibi olur.

Dip not : Facebook gönderi öne çıkarma yapmayı düşünürsen yüzde 20 indirim ile yardımcı da olabilirim ben. 25 tl gönderi öne çıkarılırsa siz 20 tl ödeme yaparsınız bana.

İhtiyacım olursa ulaşım sağlarım hocam, teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al