Yılmaz Erdogan diyor ya hani hocam Vizontele'de güvercinlere "yiyip, içip, sıçmaktan başka bir şey yaptığınız yok be! içinizde takla atmayan güvercinler var. kendini keklik zannedenler var. siz taklacı güvercinlersiniz kardeşim! içinizde koca bir günü iki taklayla savuşturanlar var. hangilerinizden bahsettiğimi siz çok iyi biliyorsunuz ama ben burada isim verip hiçbirinizi arkadaşlarınızın içinde şey etmek istemiyorum. ama bu böyle gitmez kardeşim, böyle gitmez! bundan böyle takla atmayana yem de yok! yeter be! ben sizi her yere sıçasınız diye mi besliyorum? eee sen takla atma, o takla atmasın kim atacak ben mi atacam taklayı? bundan böyle takla yok, yem yok kardeşim. takla yok, yem yok."

bu yazıda yazar sunu söylemek istemiş hocam... biz yanlıslıkla projelerimizi wm aracı veya benzeri sitelerden agzımızdan kacırıyoruz ve projelerimiz ya ban yiyor yada adsense gelip yapacağını yapıyor bura da o kadar çekemeyen insanlar var ki paylasmayı o kadar sevdiğim halde bana niye yapıyorsunuz ben herkese faydalı olabilmek için yıllardır buradayım kimseye bir zararım mı oldu veya ne yaptım.. sitelerinize zarar mı verdim ki sabahlara kadar uyumadan paylasım yaptıgım sitemin içine etttiniz bu kacıncı site 5 para etmez hale geldi... ama su var ben zaten karsılıksız yapıyorum devam edin sizler mi beni yıldıracaksınız bakalım benmi calısmaktan yorulacam .....

yazarın yukarda bahsettigi hocam sitemimdi sana degil seni sevdigimi biliyorsun yılmaz abi güvercinlere diyorya aynısı işte... sana özelden atacam bana yaptıgın iyiligi hocam ... birde farklı birsi söylemiş onlar cok kücüktür göremesiniz ama buradalar hisediyorum belkide ban sebebim olur bu yazdıklarım olsun sıkıntı degil saygılarımla keyifli hayırlı sabahlar