ilk zamanlar hissettiğin acının sebebi terk edilmişlik duygusu oluyor. "Bunu nasıl yapar, hayallerimize nasıl ihanet eder" gibi söylemler döner aklının bi yerlerinde.

Bu beynin bize oynadıgı br oyun. Bu nedenle şayet böyle bir psikoloji içerisindeysen, kendini önce bundan kurtarmaya çalış.

Sana ne kadar çektirmiş olursa da olsun. Sevmişsin sen... Her türlü zoruna gidecek bu durum ama geçecekte bunun farkına var. "Kendini bul, kendinin farkına var."

2. Durum Yaş Kompleksi.

25 Yaş bana göre insan hayatında bir sınır. ileriye dönük planların yapılması için ne erken nede geç kalınan bi yaş. Çok takılma o nedenle şimdilik.
Emin ol bundan sonra ki ilişkinde ilişkiye başladıgın, başlamayı düşündüğün an, aklına ilk gelecek olan bu kızla evlenilir mi sorusu olacak. Çünkü bu olay seni olgunlaştıracak. Boşa vakit gecireceğin bi ilişki daha istemiceksin. ve bu durum seni mantıklı bir evlilik yapmana neden olacak belki de..

Son olarak, hayat sürprizlerle doludur. Dediğin gibi, giden kaybeder. Takma kafana.. Herşey gönlünce olsun kardeşim..

Gencecik adamsın, herkesten önce kedini düşün... Bencil ol, Egoist ol keyfini yaşa..

Sözlerine sonuna kadar katılıyorum hocam, teşekkür ediyorum önerilerin için eksik olmayın.