wmaraci reklam
lidertakipci

Yok Artık Daha Neler Dedirten Bugün Düşen Domainler

19 Mesajlar 2.886 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

suican suican WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Bilişim Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 32 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam teşekkürler. Takip edeceğim.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam beni gercekten heyecanlandırıyorsun ya süpersin gecen bir iyiligin bize süper geldi gine siteni dolasmam gerek :) ilerleyen günlerde ziyarette bulunacam :D
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
KadirHameş Hocam söyle nasıl bir iyilik benzerlerini yapayım, burdan yaz yada öm at istersen elimden geldiğince yardımcı olurum her zaman. Bilgi paylaştıkça çoğalır, yaşasın WMARACI :)

suican Çok teşekkürler hocam, takip eden oldukça domain tavsiyesi yazılarımız artarak devam edecektir.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
Yılmaz Erdogan diyor ya hani hocam Vizontele'de güvercinlere "yiyip, içip, sıçmaktan başka bir şey yaptığınız yok be! içinizde takla atmayan güvercinler var. kendini keklik zannedenler var. siz taklacı güvercinlersiniz kardeşim! içinizde koca bir günü iki taklayla savuşturanlar var. hangilerinizden bahsettiğimi siz çok iyi biliyorsunuz ama ben burada isim verip hiçbirinizi arkadaşlarınızın içinde şey etmek istemiyorum. ama bu böyle gitmez kardeşim, böyle gitmez! bundan böyle takla atmayana yem de yok! yeter be! ben sizi her yere sıçasınız diye mi besliyorum? eee sen takla atma, o takla atmasın kim atacak ben mi atacam taklayı? bundan böyle takla yok, yem yok kardeşim. takla yok, yem yok."

bu yazıda yazar sunu söylemek istemiş hocam... biz yanlıslıkla projelerimizi wm aracı veya benzeri sitelerden agzımızdan kacırıyoruz ve projelerimiz ya ban yiyor yada adsense gelip yapacağını yapıyor bura da o kadar çekemeyen insanlar var ki paylasmayı o kadar sevdiğim halde bana niye yapıyorsunuz ben herkese faydalı olabilmek için yıllardır buradayım kimseye bir zararım mı oldu veya ne yaptım.. sitelerinize zarar mı verdim ki sabahlara kadar uyumadan paylasım yaptıgım sitemin içine etttiniz bu kacıncı site 5 para etmez hale geldi... ama su var ben zaten karsılıksız yapıyorum devam edin sizler mi beni yıldıracaksınız bakalım benmi calısmaktan yorulacam .....

yazarın yukarda bahsettigi hocam sitemimdi sana degil seni sevdigimi biliyorsun yılmaz abi güvercinlere diyorya aynısı işte... sana özelden atacam bana yaptıgın iyiligi hocam ... birde farklı birsi söylemiş onlar cok kücüktür göremesiniz ama buradalar hisediyorum belkide ban sebebim olur bu yazdıklarım olsun sıkıntı degil saygılarımla keyifli hayırlı sabahlar
MesuT daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
wmaraci

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

akcesmeli Kaç domain var hocam sorması ayıp elinizde ? :) Birde domain kiralama yapıyor musunuz, çok duyuyorum varsa öyle bir iş bende girmek isterim, bilen var mı arkadaşlar.

Kiralama işi genelde jenerik .com uzantılarda oluyor. Bende o kalitelere ulaşacak fırsat olmadı. Bir kaç domain hariç kalanlarını satıyorum. Onlarıda ileride belki projelendiririm ya da öylesine indirim var diye aldıklarım.
Ama her daim paraya sıkışıklık söz konusu değilse kaliteli domainlerde backorder yaparsanız domain bilgi paylaşımı yaparım. Örnek dün scriptindir.com düştü. Projelendirildiğinde getirisi harika olabilirdi. Daha önce takibime takılanlar bahar.com siyonizm.com kraloyun.org falan filan. Alıp sattıklarımda bolca oldu jenerik. Fakat aranma oranı yüksek veya jenerikse kesinlikle dropcatch gibi yerlerden backorder alınmalı. Backorder Firmaları aranma oranı yüksek domainleri kendileri de kayıt ediyor.

Elimde sakladığım satmayı düşünmediğim domainlerde okadar kaliteli değil. Mesela;

Androidoyunlar.org
Mobiloyunlar.org
Acaba.one
Nedir.one
OyunTavsiyesi.com
Kadin.xyz
Androidoyun.xyz
Ebeveyn.org
Yeterbe.net
YoutubeKanali.com
Diğer sattıklarımda domain satışı bölümünde var. Çoğunu maaliyetine elden çıkarıcağım.

Daha önce sattığım domainlerde var. Sakınca yaratırsa arkadaslara silerim.
Uzantısı org olanlar : kralice - sayisal - kokorec - kangal - sucuk - kitapindir
Cc: indir ( kadin.cc düştü en son boştaysa bakın :p)

Net uzantılar : estetikameliyati - sosyalag
Xyz : haber - haberler - bilim
Belki fistik.org iyi5.net ve nasildi.net domainlerimide elde tutarım.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
akcesmeli Hocam Backorder açıldığı halde 2iki.net, feminizm.net adreslerini aldım daha önce. Tahminim firmalar 3 hane .com veya 4 harf .com gibi alan adlarına yöneliyor ilk olarak, akabinde ingilizce keyword ve son sıralarda Türkçe jenerikler. Yani başka türlü anlam veremiyorum benim backorder olan adresi onlardan önce reglememe.

Türkiye'de bu işi ciddi olarak yapan yok sanki. Forumda backorder dayanışması yapılabilir belki veya bir ekip kurup backorder siparişleri alma projemiz var forumdan bir arkadaşımla ama kar marjı çok düşük ve gece 2-3 saat pc başına kilitlenme gerektiriyor.

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

akcesmeli Hocam Backorder açıldığı halde 2iki.net, feminizm.net adreslerini aldım daha önce. Tahminim firmalar 3 hane .com veya 4 harf .com gibi alan adlarına yöneliyor ilk olarak, akabinde ingilizce keyword ve son sıralarda Türkçe jenerikler. Yani başka türlü anlam veremiyorum benim backorder olan adresi onlardan önce reglememe.

Türkiye'de bu işi ciddi olarak yapan yok sanki. Forumda backorder dayanışması yapılabilir belki veya bir ekip kurup backorder siparişleri alma projemiz var forumdan bir arkadaşımla ama kar marjı çok düşük ve gece 2-3 saat pc başına kilitlenme gerektiriyor.

2iki.net başarılı ve marka olabilecek bir domain bence. İyi yakalamışsınız, tebrikler.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

Laz5301 Laz5301 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 10 / 22
  • Ticaret 7, (%86)
tv domainlere uygun fıyata reglıyebılırım arkadaşlar

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

antidetron adlı üyeden alıntı

2iki.net başarılı ve marka olabilecek bir domain bence. İyi yakalamışsınız, tebrikler.

.com olsa böyle domainlere belki yöneliyorlar. Fakat kesinlikle backorder google aramaları kullanıyorlar. Hit yüksek olan aranmalarda affetmiyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al