wmaraci reklam
lidertakipci

Bir aşkın sonu... (Manevi desteklerinizi bekliyorum)

39 Mesajlar 3.298 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
ilk zamanlar hissettiğin acının sebebi terk edilmişlik duygusu oluyor. "Bunu nasıl yapar, hayallerimize nasıl ihanet eder" gibi söylemler döner aklının bi yerlerinde.

Bu beynin bize oynadıgı br oyun. Bu nedenle şayet böyle bir psikoloji içerisindeysen, kendini önce bundan kurtarmaya çalış.

Sana ne kadar çektirmiş olursa da olsun. Sevmişsin sen... Her türlü zoruna gidecek bu durum ama geçecekte bunun farkına var. "Kendini bul, kendinin farkına var."

2. Durum Yaş Kompleksi.

25 Yaş bana göre insan hayatında bir sınır. ileriye dönük planların yapılması için ne erken nede geç kalınan bi yaş. Çok takılma o nedenle şimdilik.
Emin ol bundan sonra ki ilişkinde ilişkiye başladıgın, başlamayı düşündüğün an, aklına ilk gelecek olan bu kızla evlenilir mi sorusu olacak. Çünkü bu olay seni olgunlaştıracak. Boşa vakit gecireceğin bi ilişki daha istemiceksin. ve bu durum seni mantıklı bir evlilik yapmana neden olacak belki de..

Son olarak, hayat sürprizlerle doludur. Dediğin gibi, giden kaybeder. Takma kafana.. Herşey gönlünce olsun kardeşim..

Gencecik adamsın, herkesten önce kedini düşün... Bencil ol, Egoist ol keyfini yaşa..

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
reklam

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
ilk zamanlar hissettiğin acının sebebi terk edilmişlik duygusu oluyor. "Bunu nasıl yapar, hayallerimize nasıl ihanet eder" gibi söylemler döner aklının bi yerlerinde.

Bu beynin bize oynadıgı br oyun. Bu nedenle şayet böyle bir psikoloji içerisindeysen, kendini önce bundan kurtarmaya çalış.

Sana ne kadar çektirmiş olursa da olsun. Sevmişsin sen... Her türlü zoruna gidecek bu durum ama geçecekte bunun farkına var. "Kendini bul, kendinin farkına var."

2. Durum Yaş Kompleksi.

25 Yaş bana göre insan hayatında bir sınır. ileriye dönük planların yapılması için ne erken nede geç kalınan bi yaş. Çok takılma o nedenle şimdilik.
Emin ol bundan sonra ki ilişkinde ilişkiye başladıgın, başlamayı düşündüğün an, aklına ilk gelecek olan bu kızla evlenilir mi sorusu olacak. Çünkü bu olay seni olgunlaştıracak. Boşa vakit gecireceğin bi ilişki daha istemiceksin. ve bu durum seni mantıklı bir evlilik yapmana neden olacak belki de..

Son olarak, hayat sürprizlerle doludur. Dediğin gibi, giden kaybeder. Takma kafana.. Herşey gönlünce olsun kardeşim..

Gencecik adamsın, herkesten önce kedini düşün... Bencil ol, Egoist ol keyfini yaşa..

Sözlerine sonuna kadar katılıyorum hocam, teşekkür ediyorum önerilerin için eksik olmayın.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Yeni hobiler, yeni arkadaşlıklar, yeni yaşamlar, yeni kitaplar :)

Tüm olumsuzlukları görmezden gelip yaşamaya devam etmeliyiz.

Öyle ki yaşamı ertelersek yanı başımızdaki güzellikleri göremeyiz.

http://www.alicankosedag.com.tr

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Onunla evlenseydin, şu ana kadar yaşadıklarından daha fazlasını görecektin muhtemelen. Hayırlısı olmuş bence. Canını sıkma.

Tavsiyem: Kız arkadaş konusunu aklından çıkar. Bir süre dinlen. Sonra evlenmeye niyetlen. Kısa bir nişanlılık dönemi ve düğün. Sevdiğinle yaşa bir ömür. Başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Onunla evlenseydin, şu ana kadar yaşadıklarından daha fazlasını görecektin muhtemelen. Hayırlısı olmuş bence. Canını sıkma.

Tavsiyem: Kız arkadaş konusunu aklından çıkar. Bir süre dinlen. Sonra evlenmeye niyetlen. Kısa bir nişanlılık dönemi ve düğün. Sevdiğinle yaşa bir ömür. Başarılar dilerim.

Evet dostum bencede bu iş evliliğe öyle ya da böyle bir şekilde gitseydi sonrası daha büyük ve ağır sonuçları olan olayları doğurabilirdi. Biraz dinleneyim sonra yine birisini çıkarır Allah karşımıza kısmetimizde varsa :) önerilerin için teşekkür ediyorum.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Newjack İnsan neler yaşıyor şu hayatta. Biraz sıkıcı olabilir ama zamanla alışacaksın. Bizler gibi evlenip çocuk sahibi olduğunda tüm bunlara güleceksin ya da ne kadar aptalmışım diyeceksin. Her iki ihtimalde de güleceksin :)

Ben mahkemelere kadar düştüm..... düşün yani ne kadar aptalmışım :)

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
İnsan neler yaşıyor şu hayatta. Biraz sıkıcı olabilir ama zamanla alışacaksın. Bizler gibi evlenip çocuk sahibi olduğunda tüm bunlara güleceksin ya da ne kadar aptalmışım diyeceksin. Her iki ihtimalde de güleceksin

Ben mahkemelere kadar düştüm..... düşün yani ne kadar aptalmışım

Estağfurullah abi, ama dediklerine katılıyorum insan alışkanlığını kolay bırakamıyor işte şu anda eksik gibi hissediyorum ama geçecektir elbet, böyle gidecek hali yok :) Allah razı olsun eksik olma.

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
büyüyünce güler geçersinizi bu durumlara. fazla büyütme kasılma ara bakalım ne düşünüyor öğren memnun mu değil mi bi öğren.sonra kendini sorgula. bi çay içelim şu zaman de için konuşun sorunlarınızı

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
büyüyünce güler geçersinizi bu durumlara. fazla büyütme kasılma ara bakalım ne düşünüyor öğren memnun mu değil mi bi öğren.sonra kendini sorgula. bi çay içelim şu zaman de için konuşun sorunlarınızı

Yok hocam kendisini gerçekten birdaha görmek istemiyorum. Arayıp sesini duymakta istemiyorum. Unutmaya çalışmak en iyisi bence :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al