wmaraci reklam
lidertakipci

Bu konuda sizlerin düşüncesi önemlidir

13 Mesajlar 1.551 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Spinetwork Spinetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhabalar

Şuan okul için bir mobil uygulama projesi yapacağım. Bir proje aklımda var ama o iş için hem büyük bütçe hemde bir kitlemin olması lazım. Bu yüzden sizlerden fikir ve düşünce istiyorum.

-Öncelikli sorum mobil platformda eksik olduğunu düşündüğünüz bir şey var mı?

Bir yere gittiğinizde veya bir şey yaptığınızda, bir şeyden utanıp soramadığınız veya sormak yerine daha hızlı kolay olabilir bir fikirleriniz var mı?

VEYA

Şu diğerlerinden ayrı olsun, birazda parlak olsun, kitlesi olabilecek olsun diyebileceğiniz bir şeyler olursa lütfen söyleyiniz.

Fikirleriniz benim için gerçekten önemli bu fikir kötü olur demeyin, her türlü fikirlerinize açığım.

Şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Ham anlatmak istediğini anlayamadım hocam

aydntaha aydntaha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bir şirkette mobil uygulama pazarlaması yapıyordum :D güzellik salonlarını gezip bütün güzellik salonlarını bir uygulama toplamayı hedefleyen bir şirketti. güzellik salonu kabul ederse tabiki kontrat imzalıyordu çift taraflı ticari kazanç hedefliyoruz sonuçta :)) onun gibi bir fikir mi arıyorsun :D

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
aydntaha

Öncelikle değerli yorumun için teşekkürler,

Usta ben öyle değilde kâr amacı gütmeyen bir mobil uygulama yapmak istiyorum daha çok, aklımda engelliler ile ilgili bir mobil uygulama var, ama bu forumda bazı arkadaşlar onun sitesi için projeler yapmış, ben projelerini çalmak istemediğim için onuda eledim. Benim isteğim milletimize,ülkemize yararlı bir uygulama yapmayı düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
zekaigulin

Ben biraz açıklamayı uzun tuttum öncelikle kusura bakma,
Sana şöyle anlatayım :
Bir uygulama yapıp bundan para kazanmak istemiyorum, sadece bir kitleye'de seslenmek istemiyorum. Herkes'e yardım edebilecek bir şey yapmak ve bunu da hakkı ile yapmak yani
böyle bir şey yaparken para kazanmak amacıyla yapmak istemiyorum. Para cebimden çıksın sıkıntı değil yardıma ihtiyaç duyan kişilere yardım etmek istiyorum

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

Spinetwork adlı üyeden alıntı

zekaigulin

Ben biraz açıklamayı uzun tuttum öncelikle kusura bakma,
Sana şöyle anlatayım :
Bir uygulama yapıp bundan para kazanmak istemiyorum, sadece bir kitleye'de seslenmek istemiyorum. Herkes'e yardım edebilecek bir şey yapmak ve bunu da hakkı ile yapmak yani
böyle bir şey yaparken para kazanmak amacıyla yapmak istemiyorum. Para cebimden çıksın sıkıntı değil yardıma ihtiyaç duyan kişilere yardım etmek istiyorum

Benimde buna benzer site tabanlı projem var lakin belli bir süre sonra insan verdiği emeklerin karşılığını istiyor , sonuçta insanız ve emeğin karşılığını bizden başkası bilemez , fikir güzel hocam Allah yolunuzu açık etsin ama projenize başlamadan önce iyi bir plan yapın kağıt kalem ile .

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam şuan iş yerindeyim evde olsam resimlerini atardım 4 ADET SİYAH BEYAZ IPHONE resmine tasarımları denedim bazı prototipini photoshopta filan denedim hazır mobil bazlı siteler var orda deneyeceğim şimdi fikir üretmem lazım

• Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
3 ay once Hong kong havaalaninda bir Kanadali is adamiyla tanismistim. Kendisi filipinde 911 li hattin kurucusuymus ve bunun bir uygulamasi varmis.Adamin kendi uygulamasi bunun pazarlamasini yapiyormus. Uygulama devlet kuruluslarina ulasmada kolaylik sagliyor. Polis,itfaiye,ambulans falan hepsi bir numarada toplanmis sekilde.Butun ozellikleirni cok iyi hatirlamiyorum telefon uygulamasinin fakat ozellikler soyle:

1-)Eger bir yerde yarali varsa veya suc islenmisse fotografini cekip kolay birskilde uygulamaya yukleyip rapor edince gorevliler olay yerine geliyormus hemen.

2-)Bir yerde suc islenmisse veya tehlike varsa uygulama o cevredeki insanlara bildirim yollayip oradan uzaklasmasini soyluyormus.

3-)Hava durumu ozelligide vardi.Seni hava durumuna gore uyaran bu turkiyede pek gerekli birsey degil.

4-) Orman yangini ihbarida ayni şekilde

Neyse genel olarak uygulamanin anafikrini anlamissinizdir. Bu uygulamayi tr'de pazarlamami istemisti. :) Bu is nasil yapilir bilmiyorum tabiki. Ama fikri begenmistim :)

• Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
aydntaha baya güzel bir fikirmiş üstad,

beğendim bunu çalabilir miyim :DDD

Şaka bir yana yorumun için teşekkürler

• Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Yapabilirsen buyur senin olsun :D benim projem degil kimseye soylemem :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al