lostyazilim

Ödeme gününde rezalet!

61 Mesajlar 9.088 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Şaka gibi konu.
3rKaN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Google gecersiz tiklama oldumu bildiri gondermez ya son gun banlar yada bir hafta kala hesabinizi gecersiz tiklamadan kapatir ne kadar yazi gondersenizde bu hesap acilmaz tek iyiligi sizin icin siteyi banlamiyor baska bir adsense alip devam edebilirsiniz.Google son gunu bekliyor cunku bu isin icinde Google kazaniyor cebine parayi atiyor ve olan reklam verenlere oluyor reklam verenlerin tiklamalari bosa gidiyor gerci onlara geri oduyoruz diyorlar ama adword kullanmadigim icin gercekten geri odeme yapiyorlarmi bilmiyorum.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

Noiser Noiser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunu zaten kendin yazmışsın 1 ayda direk para kazanmaya baslayanı adense sevmez bi hata arar

www.gofretoyun.net & WBTurkiye.com

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

Noiser adlı üyeden alıntı

Sorunu zaten kendin yazmışsın 1 ayda direk para kazanmaya baslayanı adense sevmez bi hata arar

Çok yanlış bir düşünce, adsense sever sevmez diye bir kural söz konusu değil. Reklamveren reklam verir, adsense olan sitedeki ziyaretçiler doğal olarak tıklar, reklamveren de kazanır google'da kazanır adsense sahibi de kazanır. Günde 50k hiti olan ve hiç adsense kullanmamış bir siteye adsense koyduk diyelim ilk günden belki günlük 50-100 TL kazandıracak, google neden sevmesin ?

Burada konu arkadaşın aslında kendi yaptığı rezaleti google'a mal etmesi. Sen reklamveren'in parasını usülsüzce gasbet, sonra google rezalet çıkardı de. Ben de adwords reklamı veriyorum, dünyanın parasını yatırıyorum. Bu ve bunun gibi sitelere Google müdahale etmezse binlercesi türer, ben verdiğim reklamdan 1 kuruş geri dönüş almazsam para kazanamam ve dolayısı ile reklam vermem. Ben reklam vermezsem google para kazanamaz.

İşi usulüne göre yapana google şimdiye kadar birşey demedi ve demez. Adam akıllı kuralına uygun işler yapın az kazanın vicdanınız rahat olur en azından.
Karikaturname nhtctn ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Böyle bir site vardı.Destek olun falan yazmıştı.Mail attım, eğer bu yazıyı kaldırmazsanız sizi rapor edeceğim diye.(iyi niyetli olduğumdan kaldır diye uyarıyorum.)
Bana cevap olarak sermaye uşağısın vs gibi aptal sampsal şeylerle cevap vermişti site sahibi.Hey gidi günler hey:)
Sizin konunuza gelince, yaptığınız reklam verenin cebindeki parayı gasp etmek başka bir şey değil.Umarım google reklam verenlerin kartlarından kestiği reklam ücretlerini geri yatırır, paranın üstüne yatmaz.Ben de google'a reklam vermiştim zamanında, ücretler ağır geldiği için fazla reklam verememiştim.Kısacası banlanmanız isabetli olmuş, eline sağlık google amcanın.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
bu nedenle ban yemişsiniz hocam. google doğallıktan yanadır her zaman
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
itiraz mitiraz gönderme :) açmaz google :) birşeyi yapmadan önce düşünmek herzaman iyidir :)
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Ruslar milyon dolarları günlük götürdüğünü google anlayınca bu işler sıkı tutmaya başladı. adsclicker tarzı programlar hissettiği an çekiyor fişi ayrıca bu tarz şeyleri yayıncı olarak aramamaya çalışın.

seloselo seloselo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Rize
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Sektörümdekiler neden banlanmıyor ben onu anlamadım.. Herneyse sağolun arkadaşlar adsense hesabı bol onu sokarım devreye

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense politikaları açıktır, tıklamaya teşvik ekmek ban sebebidir. Google haklı. Başkaları yapıyor olabilir, onlar da banlanır hocam. Google'ı kandırdığını sanırsın, ama kendini kandırırsın,google bir süre sana müsamaha gösterir, sonra bakar politika ihlili süreklileşmiş, anında ban. Doğrusu da bu zaten. Çünkü reklamlarla ilgili olmayan insanlar reklama tıklıyor ve reklam veren sana havadan para ödemiş oluyor. Niye durduk yere sana para ödesin reklamverenler? Google buna aracılık eder mi?
Hermes systemkruger

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al