wmaraci reklam
lidertakipci

İstanbulda Kiralık Ev Arıyorum

19 Mesajlar 2.110 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

Neden çok zor olsun arkadaşım ben Mustafa Kemal Mahallesi / Ataşehir de ikamet ediyorum ve 500 liraya veriyorum kiraya 1+1 iyice araştırın arkadaşlar. (Emlakçı dan kiraladığımı söylemek istiyorum.)

Anadoluda üsküdar kadıköy yazmış. Ataşehir te nerde ona bakarsan dışa git gide çıkarsan 500 e bulursun zaten.

wmaraci
reklam

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Kadıköy de miş iş yeri sanırım buradan tek vesayit ile kadıköy e gidiliyor ve 35-40 dakika da ordasınız

Fitzi Fitzi Sadece zaman... Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
istanbul zor be aga gelin izmire evka-1 de 600 liraya 2+1 doğalgazlı ferah nezih bir yerde ev tutun :D

şaka bir yana Allah yardımcınız olsun

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam Pendikte oturuyorum, 800 TL veriyorum, 500 TL'ye bence zor bulursunuz. Ümraniye'de 1+1 evlere bile 900-1000 TL kira istiyorlar. Eski kiracıysanız farklı uygulamalar olabiliyor, Yeni kiracılara biraz fazla yükleniyorlar.

wmaraci
wmaraci

enflow34 enflow34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Sultanbeylide vardır kesin,ama önermiyorum ama.

WebAsmek WebAsmek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web / SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 46 / 46
  • Ticaret 9, (%100)
Tuzla Pendik civarı mevkilerde çok rahat bulabilirsin. İş arkadaşlarımızın bir kaç tanesi orada ikamet ediyor. Araştırmanı tavsiye ederim.

https://www.sahibinden.com/kiralik-daire?address_region=2&sorting=price_asc&viewType=List&price_min=350&address_town=442&address_town=445&price_max=600

Web Asmek - Creative Web Studio

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar İstanbulda yaşanır mı diyenler olmuş ama masrafının yanında getirisi de çok, sektörel anlamda birçok işin başkenti, hatta uğraştığınız Web sektörü için Dünya'da ki sayılı yerlerden birisi. Birde burada asgari ücret 1400 değil zaten, yani kırtasiye çırağı arkadaşım dahi 1800 TL'den çalışıyor.

Esenyurt'da yaşarım, şehir merkeziyle çok işim yok diyorsan 350-400'e dahi bulursun. Evlerde çok kalitesiz sayılmaz, bakacak olursan metrobüs'ü var. İnsanı açısından pek İstanbuldaymış hissi vermez ama bence yaşanmayacak kadar da değil.

Ümraniye'de bütçenizi biraz daha zorlasanız (500 değil de 600-700 civarı gibi mesela) öğrenci tipi evlere denk gelirsiniz kesin. Daha merkezi, ulaşım heryere kolay bir bölge.

Ispartakule taraflarında ise 500 TL'ye kral dairesinde yaşarsınız, bir arkadaşım 500 TL'ye 1+1'de kalıyordu, spor salonu ve havuzu dahi vardı sitenin, mis gibi. Ha İstanbulu bilmeyip lafa atılacak arkadaşlara da not düşeyim, bahsettiğim yer Taksim kadar merkezi bir yere 45dk, trafik çoksa 1 saat.

Fikirtepe, dönemsel bir yer arıyorsanız göz atın hocam, kentsel dönüşümden ötürü bayağı ucuz evler, fakat şöyle bir kötü yanı var, bölge savaş alanına dönmüş... Bir kısmı Suriye göçmenleriyle dolu, bir kısmı Çingenelerle, bir kısmı tinerci ve torbacı tayfasıyla...
melankolia HikmetSonmezi

kişi bu mesajı beğendi.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar İstanbulda yaşanır mı diyenler olmuş ama masrafının yanında getirisi de çok, sektörel anlamda birçok işin başkenti, hatta uğraştığınız Web sektörü için Dünya'da ki sayılı yerlerden birisi. Birde burada asgari ücret 1400 değil zaten, yani kırtasiye çırağı arkadaşım dahi 1800 TL'den çalışıyor.

Esenyurt'da yaşarım, şehir merkeziyle çok işim yok diyorsan 350-400'e dahi bulursun. Evlerde çok kalitesiz sayılmaz, bakacak olursan metrobüs'ü var. İnsanı açısından pek İstanbuldaymış hissi vermez ama bence yaşanmayacak kadar da değil.

Ümraniye'de bütçenizi biraz daha zorlasanız (500 değil de 600-700 civarı gibi mesela) öğrenci tipi evlere denk gelirsiniz kesin. Daha merkezi, ulaşım heryere kolay bir bölge.

Ispartakule taraflarında ise 500 TL'ye kral dairesinde yaşarsınız, bir arkadaşım 500 TL'ye 1+1'de kalıyordu, spor salonu ve havuzu dahi vardı sitenin, mis gibi. Ha İstanbulu bilmeyip lafa atılacak arkadaşlara da not düşeyim, bahsettiğim yer Taksim kadar merkezi bir yere 45dk, trafik çoksa 1 saat.

Fikirtepe, dönemsel bir yer arıyorsanız göz atın hocam, kentsel dönüşümden ötürü bayağı ucuz evler, fakat şöyle bir kötü yanı var, bölge savaş alanına dönmüş... Bir kısmı Suriye göçmenleriyle dolu, bir kısmı Çingenelerle, bir kısmı tinerci ve torbacı tayfasıyla...

HikmetSonmezi HikmetSonmezi Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 7, (%86)
hepinizden Allah razı olsun işler dilediğimiz gibi gitmedi işler gerek kalmadı eve

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al