wmaraci reklam

Wikipedia’ya erişim engellendi!

110 Mesajlar 16.239 Okunma
smmexpress

fmertaslan fmertaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 77 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
Turkiyeyi teror örgütü ile ayni kefeye koyan siteye girmeyiz bizde...

wmaraci
reklam

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

isyerlerimcom adlı üyeden alıntı

Kitabın, bilginin her türlüsünüden korkuyorlar. İster kağıt, ister dijital. Vay be!

Şimdi bir PKK'lı şehre inse pankart açsa PKK ENGELLENEMEZ dese zaten hiç hareket etmezsin. Öyle yanından geçer gidersin. Sonuçta onlara göre bu da bir doğru..

DAEŞ saldırıları sonucunda o kadar şehit verdik. Ne yani Wikipedia göz yumup şehitlerimizi ayaklar altına mı alacağız?

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
MOmerAlpi :)

Şu olayı şehitle, PKK ile veya başka bir şeyle ne alakası var be hocam. Bunlar diplomatik olaylardır. Eğer bu ülkenin siyasi iktidarı; kendi memleketine yapılanlan fiili ve sözlü müdahale veya eylemlerin karşılığını zaten diplomatik kanallarla veremiyorsa kendini iyice bir sorgulamalı. Her sorunun kaynağını, her kötü gidişatı başka yerlerde, başka ülkelerde, başka örgütlerde veya başka kişilerde aramak yerine birazcık kendine dönüp sorgulamalı kendini. Birçoğumuz görüyoruz ki; halkın tepkisini çeken birçok yurtdışı ülkelerinin yaptığı faaliyet veya eylemlere önce delidumrul gibi esip gürledikten sonra; sanki onca lafı , onca sözü kendileri söylememiş gibi pısıyorlar, susuyorlar, geri adım atıp duruyorlar. Ne ciddiyeti kaldı bu ülkenin dünya ülkeleri nezdinde cidden çok merak ediyorum.

Bunlar ayrı mesele, asıl mesele :

Bu tip uygulamalarla halkın cezalandırılmasından başka hiçbir şey göremiyorum ben!

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

isyerlerimcom adlı üyeden alıntı

MOmerAlpi :)

Şu olayı şehitle, PKK ile veya başka bir şeyle ne alakası var be hocam. Bunlar diplomatik olaylardır. Eğer bu ülkenin siyasi iktidarı; kendi memleketine yapılanlan fiili ve sözlü müdahale veya eylemlerin karşılığını zaten diplomatik kanallarla veremiyorsa kendini iyice bir sorgulamalı. Her sorunun kaynağını, her kötü gidişatı başka yerlerde, başka ülkelerde, başka örgütlerde veya başka kişilerde aramak yerine birazcık kendine dönüp sorgulamalı kendini. Birçoğumuz görüyoruz ki; halkın tepkisini çeken birçok yurtdışı ülkelerinin yaptığı faaliyet veya eylemlere önce delidumrul gibi esip gürledikten sonra; sanki onca lafı , onca sözü kendileri söylememiş gibi pısıyorlar, susuyorlar, geri adım atıp duruyorlar. Ne ciddiyeti kaldı bu ülkenin dünya ülkeleri nezdinde cidden çok merak ediyorum.

Bunlar ayrı mesele, asıl mesele :

Bu tip uygulamalarla halkın cezalandırılmasından başka hiçbir şey göremiyorum ben!

Olmaz mı var tabii alakası. O şehit'in akrabası Wikipedia araştırma yaptığında Türkiye'nin DAEŞ ile işbirliği yaptığı yazısını görünce benim şehidim ne için öldü demez mi? Neyse bunlar ayrı konular tabii.

Halkın cezalandırılması mı? Şimdi olay ne? Wikipedia ne yapıyor? Türkiye hakkında yalan yanlış şeyler yazıyor. Şimdi eyvallah desek ileride başka şeyler yapmayacaklarının garantisini kim verebilir? Eğer Türkiye'de şube açılırsa bunun uyarısı direk yapılır. Uzun vadeli halkın zarar görmesi de engellenir. Şuan halkın cezalandırılması gibi gözükse de aslında halk için yapılan bir şey..

wmaraci
wmaraci

WebTocix WebTocix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci ve Web Yazılım Gelişti
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 17 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sırada Google Var :) Bir gün forumda gezerken google türkiyede engelledi diye görürseniz şaşırmayınız. Çünkü bizim artık geliyoo.com' uz var ...

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)

WebTocix adlı üyeden alıntı

Sırada Google Var :) Bir gün forumda gezerken google türkiyede engelledi diye görürseniz şaşırmayınız. Çünkü bizim artık geliyoo.com' uz var ...

Arama sonuçlarını Google'dan çektiklerini unuttun galiba :D
WebTocix

kişi bu mesajı beğendi.

yldrmzffr yldrmzffr kacgunkaldi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Birilerinin iddia ettiği gibi kimsenin bilgiden ondan bundan korktuğu yok. Adamlar ülkemize hakaret ediyor terör örgütü olarak gösteriyor sen buna karşı bir tavır almalısın ki hatalarını düzeltsinler tedbir amaçlı yapılmış geçici bir olay. Hakkıdır tedbir almak kötü bir şey değil diye düşüyorum.

Fransa'da patlama oluyor yayın yasağı geliyor adamlar gayet saygılı bizimkiler karara fransızlardan daha saygılı.
Türkiye'de patlama oluyor yayın yasağı geliyor fransadaki karara saygılı olanları bir gör...

Fransa'da Sosyal medyaya erişim engelleniyor. Tık yok tedbir amaçlı. Bizde hız düşürüldü diye herkes yine ayakta.

Tüm dünyada uygulanan şeyler bunlar ama Türkiye'de olunca ortalık kopuyor.

Tamam yönetimi sevmeyebilirsin karşı olabilirsin ama burada alınan karar senin ülken için bir karar.

Diğer ülkeler dalga geçiyormuş Wikipedia yasaklanırmı diye birazda çarpıtarak. herşeyini o na buna göre yaşayamazsın. Kendi güvenliğin için ne gerekiyorsa onu yapmalısın. El alem ne der diye yaparsan her zaman başkaları için başkalarının hayatını yaşarsın.

Birde şöyle düşünün Wikipedia da Avrupa ülkelerine hakaret eden onlar terör örgütü olarak gösteren bir yazı olsaydı ?

NOT: Kendi görüşümdür. Kimse katılmak böyle düşünmek zorunda değildir.

yldrmzffr.com
muzaffer@yldrmzffr.com

WebTocix WebTocix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci ve Web Yazılım Gelişti
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 17 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Winston adlı üyeden alıntı

Arama sonuçlarını Google'dan çektiklerini unuttun galiba :D

İnce olayı anlamadın :) google'de kapatacaklarda geliyoo. com çalışmaz ;)

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
MOmerAlpi Halk cezalandırılıyor elbette. Gün içerisinde, internetin başına geçen herkes günde 1 kez olsun o siteye girip birşeyler arıyor, araştırıyor. Bu siyasi araştırmalar, görüşler, ideolojilerle hiç ama hiç alakası olmayan şeyler hocam. 6. sınıf öğrencisinin araştıracağı Türkiye'nin coğrafi yapısı ve iklim yapısı gibi konularda ; Türkiye hakkında yazılacak en kötü şey ne olabilir ? " Kahrolası ülkede 3 tip iklim vardır ne yazık ki !" mi ? :) Siyasi açıdan bakmaya devam ettikçe, kendi ihtiyaçlarımızın bile kısıtlanmasına razı olur hatta " iyiki oldu " diyecek kadar ironik ve acınası hallere düşeriz, ki düşüyoruz da :)
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)

WebTocix adlı üyeden alıntı

İnce olayı anlamadın :) google'de kapatacaklarda geliyoo. com çalışmaz ;)

Aynı şeyden bahsediyoruz :p
WebTocix

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al