wmaraci reklam

Facebok un 2 acıgını buldum?

53 Mesajlar 8.057 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

grey23 grey23 WebmasterTR Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Google Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 1037
  • Beğeniler 243 / 172
  • Ticaret 14, (%100)
Teknik olarak imkansiz boyle durumlarda cakişmadan sebep erisim saglanamaz bu teknik olarak her duruma aykırıdır.

wmaraci
reklam

mimarcan mimarcan Mimar Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
Anlatma tarzınıza göre bu açık değil. ..

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
bizim millette şu var başımıza icat çıkarmayın ya arkadaşlar konu sahibi bir hevesle bir şeyler bulduğunu izah etmeye çalışıyor tamam belki bir açık olmayabilir ama deniyor belki başaracak hemen demorelize etmenin mantığı nedir.
sırf bu kafa bu kösteklik yüzünden kimse konu acamıyor reelitede de bu şekilde hemen alay etme başarısızlıkta sen beceriksizsin demeler bir adım öteye gidemeyiz sizler olduğunuz sürece...
DomainDepos magma017

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam belki bir şekilde ünlü falan olursun biz yerimizi alalım şimdiden :D

Merhaba medya dünyası! Selam TV kanalları :cool:

wmaraci
wmaraci

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam sana tek sunu diyim facebook hesabi hackleyebiliyorsan bu bir aciktir suan facebookun cok guzel acigi var ve bu her hesapta olmuyor gizlilik ve mail acigi sifre degistirme kod acigi mail sahibine gitmiyor kod direk belirledigin maile geliyor ve cogu mail kullanmiyor artik cepnumara ile aciyor sana aldigim cok hesabi kanitlayabilirim bunuda bildirmem cunku facebook reklamlarimi cogu kez kapatip parami ic etti bu acigi soyleyerekte iyilikte bulunamam hotmailinde guzel bu tarz acigi var arastirirsan bulabilirsin ben ozel bi bankanin atm sorumlusuyum guvenlik ve yangin cihazlari cisco cihazi alt yapi baglantilarinin sorumlusuyum ve bu devirde banka hacklemek icinde banka icinde adamin yoksa yapamazsinjz cunku bankalar alt yapi internet baglantisi kanera goruntusu gibi uzak kontrol saglayici internet aglarina girebilmen icin tanimlatman lazim herseyini yoksa cihazin ip ve sifresi bilsen bos giriyormus gibi gorunur ama girmez bildirim atar direk giris yapilmaya karsilik diye :) onun icin acik denilen olay cok farkli bi olaydir bilgin olsun

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
FAcebbok, Google gibi şirketler veriyorlar

Kart Kart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 16 / 38
  • Ticaret 7, (%71)

saydek adlı üyeden alıntı

bizim millette şu var başımıza icat çıkarmayın ya arkadaşlar konu sahibi bir hevesle bir şeyler bulduğunu izah etmeye çalışıyor tamam belki bir açık olmayabilir ama deniyor belki başaracak hemen demorelize etmenin mantığı nedir.
sırf bu kafa bu kösteklik yüzünden kimse konu acamıyor reelitede de bu şekilde hemen alay etme başarısızlıkta sen beceriksizsin demeler bir adım öteye gidemeyiz sizler olduğunuz sürece...

İnsanlarımız art niyetli dalga geciyorlar resmen.Acıgı acıklasam millet benden once davranacak.
Kyk yurdunda kaldıgım icin video cekemedim.Bu acıgı hayla cozemedim.Diger arkadas acıgını Burada herkese gosterecegım.Sonrada neden acıgın nasıl yapıldıgını gostermedin diye kotu kotu yorum atacaklar.Ama ben yinede gosterecegim.Sırf o kotu yorum yapanlar icin.

FilKafa FilKafa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 41 / 57
  • Ticaret 7, (%100)
Selam açıkla kastın aynı hesaptan oturum kapamadan aynı isim ile hesap açmayı diyorsan yeni özellikler arasında açık değil bu instagramda da cep telefonu harici siteden hesap oluştur derken aynı mail ve asla hesap oluşuyor. Kastın sanırım bu ama bu yazdıklarım değilse bırak sana kalsın.paylaşma

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Konuyu açıldığı günden bu yana takip ediyorum, arkadaşın ne anlattığını hâla anlayabilmiş değilim.

WebAsmek WebAsmek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web / SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 46 / 46
  • Ticaret 9, (%100)
Facebook'un nazarlığı olsun bu durum :D Ayrıca bu smile'den nefret ediyorum ama tam yerinde gülüşler.

Web Asmek - Creative Web Studio

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al