Teveccüh adlı üyeden alıntı

WWT yasal bir problem diye sözde var, icraat yok. Yıllardır film sitesi açık olanlar var. Hangisine işlem yapılmış? Piyasaya sürülen filmleri yayınlayan bir site için yasal bir işlem aranmaz. Cayburg vardı zamanında. Full yeni çıkan + eski tüm albümleri indirme imkanı sağlıyordu. Adamlar sitelerini ülke dışında olarak gösteriyorlardı. Acayip bir albüm+yasal olmayan indirme sitesiydi. Sonra ne olduysa çok sağlam kapandı. Yönetim sonradan cayfan 'ı açtı. O da çok tutmadan kapandı. Yalnız burada film söz konusu. Şu an bildiğim bir sitede yıllardır full film+program+albüm ne ararsan indirme imkanı sağlıyor. 500 dolarlık programları bedavaya indiriyorsun. Yıllardır devam ediyor. Yani yasak, işlem yapılır sözleriyle amaç korkutmak gibi bir duruma düştü. İcraat yaptıkları yok. İcraat yapılsın bak ortalıkta film sitesi kalıyor mu?

mesele o değil, allah razı olsun uğraşıp yazmışsınız da, istediğiniz kadar dil dökün illegal. ve illegal bir şeyin reklamını legal yapmaya çalışan bir arkadaşın sorusu söz konusu.. ilgincime gitti sadece o yüzden yazdım zaten. ama hiç bir yerde bi illegal sitenin afişini falan görmedim bu güne kadar, demek ki var bi sıkıntı.

iyi forumlar