freelance iş ilanları

Edit.

34 Mesajlar 5.662 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Ya arkadaşlar Wikipedia için birbirinize gireceksiniz. Burada herkes VATANINI sever ve KORUR ben şunu söyledim, bunu söyledim diye VATAN HAİNİ olmaz vede kimse olamaz. Siz halen yok IŞID yok PYD dersiniz durursunuz. Bırakın arkadaşlar olan olmuş. Siz koskoca Cumhurbaşkanı'ndan daha iyi mi biliyorsunuz. Siz kim oluyorsunuz da ileri geri konuşuyorsunuz. İster Wikipedia 'yı engeller isterse interneti kapatır. Halen bu laflarım üzerine konuşuluyorsa artık ben daha bir şey demiyorum.

Devir artık sizin bildiğiniz eski devir değil. Birisi demiş ki o kadar p**n* siteler var önce onları kapatsınlar. Size ne kardeşim DEVLET e karşı mı geleceksiniz. Yani şuanda kimse kalkıp ben ÖZGÜRLÜK istiyorum diyemez. Bunu ben yapmadım, siz yapmadınız bunu yapan %51 Güzel Türkiye'm in VATANDAŞI. O yüzden ne yapılacak artık. Herkes susacak ve ne denirse onu yapacaktır. İlerisi gerisi yok BAŞ kaldıranın BAŞI kesilir.

Birisi de FETÖ demiş ya arkadaşım FETÖ yü hayatım boyunca hiç sevmedim ve olaylarından dolayı da tiksindim ve midem bulandı artık. Seneler önce FETÖ 'nün okuluna göndermeye çalıştılar fakat ben bir şekilde gitmedim şimdi geçen zamanıma bakıyorum ki iyi ki gitmemişim diyebiliyorum.

Kısa ve öz olarak DEVLET ne derse odur. . . Engelle denilirse ENGEL koyulur.

Yazdıklarımda herhangi bir kötü art niyet yoktur. Sadece GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ diyerek sözlerimi bitirmek istiyorum. Hatam varsa Affola ...

Not: Ne PARTİ tutarım nede OY kullanırım. İstediğimi yapmakta özgür bir vatandaşım. Yani açıkçası ÇEKİMSER birisiyim. İki tarafı da eleştiririm olayım budur. Bu olaylar bana uzak kalsın arkadaşım.

O değerli vaktinizi aldım ise özür dilerim. Yazımı okudu iseniz çok teşekkür ederim. Saygılarımla. . .

wmaraci
reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Önce gitsinler sibel kekili gibi xxx yıldızları ve eskort sitelerini engellesinler . Terori bahane etmesinler. Şimdi araştırma yapmak için birde program kurcaz ugras dur ....

Kardeş asıl önce bu ülkede TERÖR propagandası yapanlar engellenir! Burası Mustafa Kemal Atatürük'ün kurduğu bir cumhuriyet ülkesi. Sanırım sen türk değilsin bilemiyicem ama, bizde durumlar böyle teröre göz yumdurmayız iyi de oldu, btk ya bile wikiyi şikayet edenlerden biriside benim. (iyikide kapandı bu tarz düşüncelere sahip olanlar için çokta iyi oldu)

Sibel kekilliye gelince de, o kadına ben bayılıyorum o engellenmese de olur :p

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
translate yaz ozaman Türkiye teröre yardım ediyor diye. SS al at btk ya Google'ı engellesinler

cagdaskorkmaz.com.tr

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Devletin "dış güçler" dediği kesime karşı elindeki tek "yaptırım imkanı" site engelleme, internet yavaşlatma. Bırakın da onuda kullansın adamlar.

Bunlar sadece referandum öncesi yaratılan suni gündemi değiştirme çabaları. 16 nisan sonrası Türkiye cennet olacaktı falan...Mesela kimse bütün temel gıdalarımızı ithal ettiğimizi, gıdadan arındırılmış ve olabildiğince sıkıştırılmasına rağmen enflasyonun uçuşta olduğunu falan konuşmasın istiyorlar. Terör, fetö falan dedin mi millet zaten hazır galeyana gelmeye. Alttan da mehteri verdin mi, oh ne ala memleket....

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al