Selamın Aleykum
Biliyoruz ki son zamanlarda Şehitlerimiz ve Gazilerimiz çoğalıyor,vatan için canını feda ediyor bende başvuru yaptım inşallah kabul edileceğim..
Benim durumum çok iyi değil iyi olmamasına rağmen elimden gelen yardımı yapacağım, domainleri Strato üzerinden alıcağım butcem ona yetiyor onlar bu vatan için Ailesiyle değil de vatanı ile olmayı tercih ediyorlar maalesef Şehid ve Gazi oluyolar,gazi torunuyum Allah kimseye yaşatmasın dediğim gibi her hafta sonları 1 kişiye domain alabilirim .com haftaya basliyacagim devamda edeceğim eminim arkamdan yardım gelir veya bir ekip kurmak isterim gelmek isteyenler ÖM veya yorum atabilir durumum çok iyi değil ama bi daha gelmicez dünyaya bir hayrımız dokunsun abilerimize,kardeşlerimize eğer benim gibi düşünüp yardım etmek istiyorsa mesaj yolu ile iletebilir.Domainleri haftaya almaya başlıcağım 1er tane butcem ona uygun ekibe gelen olursa durumu iyi olan kisiler belki haftada 10 Domain bile verebiliriz şehit ve Gazi ailesi veya Yakınlarına yardımlarımızi eksik etmeyelim.